Fotbal
Domů › Týmy › Vasteras SK FK
Vasteras SK FK

Vasteras SK FK: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Švédsko · založen 1904 · Hitachi Energy Arena

Vasteras SK FK: soutěže v sezóně 2026

Vasteras SK FK: nejbližší zápasy

st 28. 10. · 19:00Degerfors IF–Vasteras SK FKAllsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 16:30Vasteras SK FK–IF Brommapojkarna
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 17:30Orgryte IS–Vasteras SK FK
Allsvenskan
so 21. 11. · 17:30Gais–Vasteras SK FK
Allsvenskan
ne 29. 11. · 15:00Vasteras SK FK–Hammarby FF
Allsvenskan

Vasteras SK FK: poslední výsledky

Forma v lizePVPVV
23. 10. 26Vasteras SK FK1–2Halmstad
Allsvenskan
18. 10. 26Vasteras SK FK1–0Mjallby AIF
Allsvenskan
9. 10. 26IFK Goteborg1–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
19. 9. 26Vasteras SK FK2–0Malmo FF
Allsvenskan
12. 9. 26AIK Stockholm1–4Vasteras SK FK
Allsvenskan
5. 9. 26Vasteras SK FK0–1Sirius
Allsvenskan
29. 8. 26BK Hacken1–3Vasteras SK FK
Allsvenskan
23. 8. 26Vasteras SK FK0–0Kalmar FF
Allsvenskan

Vasteras SK FK: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

st 28. 10. · 19:00Degerfors IF–Vasteras SK FK
Allsvenskan
ne 1. 11. · 16:30Vasteras SK FK–IF Brommapojkarna
Allsvenskan
so 7. 11. · 17:30Orgryte IS–Vasteras SK FK
Allsvenskan
so 21. 11. · 17:30Gais–Vasteras SK FK
Allsvenskan
ne 29. 11. · 15:00Vasteras SK FK–Hammarby FF
Allsvenskan
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Vasteras SK FK1–2Halmstad
Allsvenskan
18. 10. 26Vasteras SK FK1–0Mjallby AIF
Allsvenskan
9. 10. 26IFK Goteborg1–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
19. 9. 26Vasteras SK FK2–0Malmo FF
Allsvenskan
12. 9. 26AIK Stockholm1–4Vasteras SK FK
Allsvenskan
5. 9. 26Vasteras SK FK0–1Sirius
Allsvenskan
29. 8. 26BK Hacken1–3Vasteras SK FK
Allsvenskan
23. 8. 26Vasteras SK FK0–0Kalmar FF
Allsvenskan
19. 8. 26Enköping1–2Vasteras SK FK
Švédský pohár
14. 8. 26IF Elfsborg3–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
10. 8. 26Vasteras SK FK1–0Djurgardens IF
Allsvenskan
3. 8. 26Djurgardens IF6–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
24. 7. 26Vasteras SK FK2–0Orgryte IS
Allsvenskan
17. 7. 26Mjallby AIF0–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
12. 7. 26Vasteras SK FK2–0Degerfors IF
Allsvenskan
4. 7. 26Halmstad1–3Vasteras SK FK
Allsvenskan
31. 5. 26Vasteras SK FK4–5IFK Goteborg
Allsvenskan
24. 5. 26Malmo FF2–3Vasteras SK FK
Allsvenskan
17. 5. 26Vasteras SK FK1–1AIK Stockholm
Allsvenskan
9. 5. 26Vasteras SK FK0–1Gais
Allsvenskan
3. 5. 26Hammarby FF3–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
26. 4. 26IF Brommapojkarna1–2Vasteras SK FK
Allsvenskan
22. 4. 26Vasteras SK FK3–3BK Hacken
Allsvenskan
18. 4. 26Sirius4–1Vasteras SK FK
Allsvenskan
11. 4. 26Vasteras SK FK2–2IF Elfsborg
Allsvenskan
5. 4. 26Kalmar FF0–1Vasteras SK FK
Allsvenskan

Aktualizováno: 24. října 2026

Vasteras SK FK: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (23. 10. 26).

  • M. Dialloabsence
  • I. Lushakumimo soupisku

Vasteras SK FK: místo v tabulce – Allsvenskan

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
4BK Hacken2512-9-447:3045VVVVR
5IF Elfsborg2511-9-537:2442RRVVV
6Vasteras SK FK2511-5-936:3838PVPVV
7Malmo FF2511-4-1038:3437RPVPV
8AIK Stockholm2510-7-840:4337VRPPR

Vasteras SK FK: statistiky sezóny (Allsvenskan)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 1,1
Venku: vstřelené / obdržené1,4 / 1,9
Zápasy bez obdrženého gólu8
Zápasy bez vstřeleného gólu8

Karty

Žluté karty37
Žluté karty na zápas1,5
Červené karty2

Nejčastější formace

3-4-3 (23×) · 5-4-1 (1×)

Vasteras SK FK: statistiky hráčů (Allsvenskan)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. LadefogedÚTO141087923116407,16
A. TaonsaÚTO221639904724307,16
M. DiagneZÁL24207111176207,05
I. LushakuZÁL159041442107,01
P. BondeOBR2418222194107,00
F. NsabiyumvaOBR127261053107,00
H. MagnussonOBR2320481082206,98
S. GefvertZÁL24215614103106,91
J. TagessonOBR135350000006,89
J. MagnussonZÁL1787923113206,83
M. HellisdalZÁL199381254106,80
J. KarlssonOBR2311950165206,75
L. BarkOBR2230021006,75
K. GunnarssonÚTO241379222111306,70
J. RingZÁL94690153106,67
Madiou KeitaOBR64020000106,62
C. RisbjergÚTO1200000006,60
A. BoudahÚTO1778912134206,56
M. MohamudZÁL6150000006,50
M. BaggesenZÁL179791462106,46
V. WernerssonOBR189440000306,36
L. SibeliusZÁL2110010006,30
Bonaventure LendambiÚTO1053820137406,17
M. LjungqvistOBR101140011005,68
P. AmoranOBR3380000004,50
Levi HansasZÁL11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Vasteras SK FK: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Vasteras SK FK: přestupy

Příchody

  • P. AmoranParma · přestup29. 8. 26
  • C. RisbjergB 93 · volný hráč26. 8. 26
  • L. AbadidUnited Nordic · návrat z hostování30. 7. 26
  • Madiou KeitaRWDM · přestup5. 7. 26
  • J. KarlssonHammarby FF · hostování24. 3. 26
  • A. BoudahAlbirex Niigata · hostování4. 3. 26
  • I. LushakuIFK Norrkoping · volný hráč12. 2. 26
  • L. SibeliusFalkenbergs FF · volný hráč28. 1. 26

Odchody

  • M. MohamudEnköping · hostování3. 9. 26
  • Nathanael SeidouvyEnköping · volný hráč31. 8. 26
  • M. LadefogedLincoln · přestup29. 8. 26
  • L. BarkJärfälla · hostování6. 8. 26
  • L. BarkBark Leonardo · volný hráč5. 8. 26
  • L. AbadidUnited Nordic · volný hráč31. 7. 26
  • L. SibeliusVarbergs BoIS FC · hostování16. 7. 26
  • H. Brithon BrinckAFC Eskilstuna · přestup30. 6. 26

Vasteras SK FK: základní údaje

ZeměŠvédsko
Založen1904
StadionHitachi Energy Arena
Kapacita8 900
Povrchumělá tráva
SoutěžAllsvenskan
Místo v tabulce6. · 38 bodů

Vasteras SK FK: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Vasteras SK FK?

Vasteras SK FK hraje domácí zápasy na stadionu Hitachi Energy Arena (Västerås) s kapacitou 8 900 diváků.

Kolikátý je Vasteras SK FK v tabulce?

Vasteras SK FK je v soutěži Allsvenskan na 6. místě s 38 body po 25 zápasech (11 výher, 5 remíz, 9 proher).

Kdy hraje Vasteras SK FK příště?

Nejbližší zápas: Degerfors IF – Vasteras SK FK, st 28. 10. · 19:00 (Allsvenskan).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Vasteras SK FK?

Poslední ligový zápas: Vasteras SK FK 1–2 Halmstad (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Vasteras SK FK?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Ladefoged, který dal 9 gólů.

Vasteras SK FK: zápasy, tabulka a předpovědi

Vasteras SK FK (Švédsko) hraje v sezóně tyto soutěže: Allsvenskan, Švédský pohár. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Allsvenskan) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.