Fotbal
Domů › Týmy › Degerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Švédsko · založen 1907 · Stora Valla

Degerfors IF: soutěže v sezóně 2026

Degerfors IF: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 15:00BK Hacken–Degerfors IF
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)st 28. 10. · 19:00Degerfors IF–Vasteras SK FKAllsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 17:30Degerfors IF–Gais
Allsvenskan
so 21. 11. · 15:00AIK Stockholm–Degerfors IF
Allsvenskan

Degerfors IF: poslední výsledky

Forma v lizePPRPP
19. 10. 26Degerfors IF1–2Kalmar FF
Allsvenskan
10. 10. 26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
20. 9. 26Degerfors IF0–1Hammarby FF
Allsvenskan
14. 9. 26Sirius2–0Degerfors IF
Allsvenskan
5. 9. 26Degerfors IF2–0Halmstad
Allsvenskan
29. 8. 26IF Elfsborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
23. 8. 26IF Brommapojkarna2–0Degerfors IF
Allsvenskan
19. 8. 26IFK Östersund1–5Degerfors IF
Švédský pohár

Degerfors IF: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 15:00BK Hacken–Degerfors IF
Allsvenskan
st 28. 10. · 19:00Degerfors IF–Vasteras SK FK
Allsvenskan
ne 1. 11. · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan
so 7. 11. · 17:30Degerfors IF–Gais
Allsvenskan
so 21. 11. · 15:00AIK Stockholm–Degerfors IF
Allsvenskan
ne 29. 11. · 15:00Degerfors IF–Orgryte IS
Allsvenskan
Odehrané zápasy sezóny
19. 10. 26Degerfors IF1–2Kalmar FF
Allsvenskan
10. 10. 26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
20. 9. 26Degerfors IF0–1Hammarby FF
Allsvenskan
14. 9. 26Sirius2–0Degerfors IF
Allsvenskan
5. 9. 26Degerfors IF2–0Halmstad
Allsvenskan
29. 8. 26IF Elfsborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
23. 8. 26IF Brommapojkarna2–0Degerfors IF
Allsvenskan
19. 8. 26IFK Östersund1–5Degerfors IF
Švédský pohár
16. 8. 26Degerfors IF3–0IFK Goteborg
Allsvenskan
9. 8. 26Malmo FF1–2Degerfors IF
Allsvenskan
2. 8. 26IFK Goteborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
25. 7. 26Degerfors IF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
19. 7. 26Hammarby FF4–0Degerfors IF
Allsvenskan
12. 7. 26Vasteras SK FK2–0Degerfors IF
Allsvenskan
4. 7. 26Degerfors IF0–1Malmo FF
Allsvenskan
31. 5. 26Degerfors IF2–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
23. 5. 26Kalmar FF2–1Degerfors IF
Allsvenskan
16. 5. 26Gais1–1Degerfors IF
Allsvenskan
9. 5. 26Degerfors IF1–4Mjallby AIF
Allsvenskan
2. 5. 26Degerfors IF1–1BK Hacken
Allsvenskan
27. 4. 26Orgryte IS1–1Degerfors IF
Allsvenskan
23. 4. 26Degerfors IF2–1AIK Stockholm
Allsvenskan
17. 4. 26Degerfors IF0–1IF Elfsborg
Allsvenskan
12. 4. 26Halmstad0–3Degerfors IF
Allsvenskan
4. 4. 26Degerfors IF0–3Sirius
Allsvenskan

Aktualizováno: 24. října 2026

Degerfors IF: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • J. Pikkarainenzranění kolena

Degerfors IF: místo v tabulce – Allsvenskan

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
12Mjallby AIF245-8-1128:4023PRPRR
13Kalmar FF256-4-1523:4122PVPPP
14Degerfors IF255-5-1521:4120PPRPP
15Orgryte IS254-7-1431:5619RVPPP
16Halmstad254-5-1618:4617VPPVP

Degerfors IF: statistiky sezóny (Allsvenskan)

Vstřelené góly na zápas0,9
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 1,7
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu11

Karty

Žluté karty46
Žluté karty na zápas1,9
Červené karty0

Nejčastější formace

4-4-2 (10×) · 5-3-2 (5×) · 4-2-3-1 (4×)

Degerfors IF: statistiky hráčů (Allsvenskan)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. PikkarainenOBR65401121107,18
Ahmad FaqaOBR119090010206,97
D. SundgrenOBR1813781362406,94
Nikolai SkusethOBR1210800131006,90
M. RaffertyZÁL1086720149106,84
N. Girmai NetabayZÁL21165323186506,83
B. HusseinZÁL1612160050106,81
S. OhlssonZÁL2317771072306,77
E. BarsoumZÁL2313250295106,76
M. DiabyOBR1230000006,70
Arman TaranisÚTO211094301610106,69
K. KarlssonZÁL1915400030306,65
E. LindellOBR61801032106,63
D. VukojevićÚTO241384433614106,62
A. BerissonÚTO2220000006,60
S. DiataraOBR2316181152406,59
R. DzabicZÁL1267801112306,57
K. BouteraÚTO83190063306,53
O. LeonardssonÚTO122620010106,52
L. FritzsonÚTO22145010127306,51
M. HamiltonZÁL19115810152406,51
A. LindgrenZÁL3580000106,40
N. MilleskogZÁL534100105006,34
Z. SalifuÚTO1100000006,30
S. OhlssonOBR83320000004,90
N. MoroOBR74041011104,42
J. HernandezOBR2500000001,55

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Degerfors IF: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Degerfors IF: přestupy

Příchody

  • N. MilleskogSirius · hostování30. 8. 26
  • K. BouteraBoulogne · přestup6. 8. 26
  • Ahmad FaqaAIK Stockholm · přestup21. 7. 26
  • N. SkusethSarpsborg 08 FF · hostování14. 7. 26
  • R. DzabicSandefjord · hostování9. 7. 26
  • M. HamiltonInter Allies · přestup30. 6. 26
  • S. DiataraSC Braga · volný hráč5. 3. 26
  • J. HernandezFC Cartagena · volný hráč5. 2. 26

Odchody

  • A. LindgrenUnited Nordic · hostování30. 8. 26
  • E. LindellHelsingborg · volný hráč28. 8. 26
  • O. LeonardssonStockholm FC · hostování28. 8. 26
  • O. LeonardssonStockholm Internazionale · hostování28. 8. 26
  • A. BerissonKarlslund · hostování28. 8. 26
  • M. DiabyJuventud Torremolinos · volný hráč20. 8. 26
  • Z. SalifuRosengård · hostování18. 8. 26
  • C. GraviusGais · volný hráč12. 8. 26

Degerfors IF: základní údaje

ZeměŠvédsko
Založen1907
StadionStora Valla
Kapacita12 500
Povrchpřírodní tráva
SoutěžAllsvenskan
Místo v tabulce14. · 20 bodů

Degerfors IF: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Degerfors IF?

Degerfors IF hraje domácí zápasy na stadionu Stora Valla (Degerfors) s kapacitou 12 500 diváků.

Kolikátý je Degerfors IF v tabulce?

Degerfors IF je v soutěži Allsvenskan na 14. místě se 20 body po 25 zápasech (5 výher, 5 remíz, 15 proher).

Kdy hraje Degerfors IF příště?

Nejbližší zápas: BK Hacken – Degerfors IF, so 24. 10. · 15:00 (Allsvenskan).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Degerfors IF?

Poslední ligový zápas: Degerfors IF 1–2 Kalmar FF (19. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Degerfors IF?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je D. Vukojević, který dal 4 góly.

Degerfors IF: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Degerfors IF (Švédsko) ve všech soutěžích sezóny (Allsvenskan, Švédský pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Allsvenskan jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.