Fotbal
Domů › Týmy › IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna

IF Brommapojkarna: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Švédsko · založen 1942 · Grimsta IP

IF Brommapojkarna: soutěže v sezóně 2026

IF Brommapojkarna: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 17:30Kalmar FF–IF Brommapojkarna
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)st 28. 10. · 19:00IF Brommapojkarna–BK HackenAllsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 16:30Vasteras SK FK–IF Brommapojkarna
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 16:30IF Brommapojkarna–Mjallby AIF
Allsvenskan
ne 22. 11. · 16:30IF Brommapojkarna–Halmstad
Allsvenskan

IF Brommapojkarna: poslední výsledky

Forma v lizeVPVPP
16. 10. 26IF Brommapojkarna0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
10. 10. 26AIK Stockholm5–6IF Brommapojkarna
Allsvenskan
19. 9. 26IF Brommapojkarna0–1IFK Goteborg
Allsvenskan
13. 9. 26Hammarby FF3–1IF Brommapojkarna
Allsvenskan
6. 9. 26IF Brommapojkarna2–1IF Elfsborg
Allsvenskan
31. 8. 26Gais4–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
27. 8. 26Falu BS2–1IF Brommapojkarna
Švédský pohár
23. 8. 26IF Brommapojkarna2–0Degerfors IF
Allsvenskan

IF Brommapojkarna: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 17:30Kalmar FF–IF Brommapojkarna
Allsvenskan
st 28. 10. · 19:00IF Brommapojkarna–BK Hacken
Allsvenskan
ne 1. 11. · 16:30Vasteras SK FK–IF Brommapojkarna
Allsvenskan
ne 8. 11. · 16:30IF Brommapojkarna–Mjallby AIF
Allsvenskan
ne 22. 11. · 16:30IF Brommapojkarna–Halmstad
Allsvenskan
ne 29. 11. · 15:00Malmo FF–IF Brommapojkarna
Allsvenskan
Odehrané zápasy sezóny
16. 10. 26IF Brommapojkarna0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
10. 10. 26AIK Stockholm5–6IF Brommapojkarna
Allsvenskan
19. 9. 26IF Brommapojkarna0–1IFK Goteborg
Allsvenskan
13. 9. 26Hammarby FF3–1IF Brommapojkarna
Allsvenskan
6. 9. 26IF Brommapojkarna2–1IF Elfsborg
Allsvenskan
31. 8. 26Gais4–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
27. 8. 26Falu BS2–1IF Brommapojkarna
Švédský pohár
23. 8. 26IF Brommapojkarna2–0Degerfors IF
Allsvenskan
16. 8. 26IF Brommapojkarna3–1Orgryte IS
Allsvenskan
10. 8. 26Sirius2–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
2. 8. 26IF Brommapojkarna1–2Malmo FF
Allsvenskan
26. 7. 26IF Brommapojkarna1–1Hammarby FF
Allsvenskan
17. 7. 26IFK Goteborg2–1IF Brommapojkarna
Allsvenskan
12. 7. 26IF Brommapojkarna1–2Sirius
Allsvenskan
6. 7. 26IF Brommapojkarna1–1Gais
Allsvenskan
31. 5. 26Degerfors IF2–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
22. 5. 26Djurgardens IF1–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
17. 5. 26IF Brommapojkarna1–0Kalmar FF
Allsvenskan
8. 5. 26IF Elfsborg2–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
4. 5. 26Halmstad1–3IF Brommapojkarna
Allsvenskan
26. 4. 26IF Brommapojkarna1–2Vasteras SK FK
Allsvenskan
22. 4. 26Orgryte IS1–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
18. 4. 26Mjallby AIF3–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
13. 4. 26IF Brommapojkarna2–2AIK Stockholm
Allsvenskan
6. 4. 26BK Hacken2–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan

Aktualizováno: 24. října 2026

IF Brommapojkarna: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • K. Severzranění

IF Brommapojkarna: místo v tabulce – Allsvenskan

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
8AIK Stockholm2510-7-840:4337VRPPR
9IFK Goteborg2410-6-834:4336RVVVV
10IF Brommapojkarna259-6-1039:4333VPVPP
11Gais248-6-1030:2530PPVPR
12Mjallby AIF245-8-1128:4023PRPRR

IF Brommapojkarna: statistiky sezóny (Allsvenskan)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 2,3
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty37
Žluté karty na zápas1,5
Červené karty2

Nejčastější formace

4-4-2 (12×) · 4-2-3-1 (8×) · 5-4-1 (2×)

IF Brommapojkarna: statistiky hráčů (Allsvenskan)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. HansenZÁL201741863516317,25
K. AckermannZÁL64980032107,03
K. BarslundZÁL2216151085206,92
O. CottonOBR147730120006,91
H. KarlssonOBR1110000006,90
O. ZandénOBR24214314144206,84
A. TroelsenOBR24216030104006,83
A. KurochkinZÁL1355532135006,82
O. BergÚTO181471352212406,79
S. StrandOBR22178530174306,76
E. HedströmÚTO41780022006,70
S. OppongÚTO149412197006,69
W. OdefalkZÁL96921151206,68
A. Timossi AnderssonOBR98101032306,63
S. Martinsson NgoualiZÁL101630000206,60
I. CamaraZÁL2210000006,50
David IssoÚTO1571911126006,47
L. BjörklundÚTO21102830129306,32
E. BotchwayZÁL180000006,30
O. OkekeZÁL145961094006,18
Kamilcan SeverÚTO165543295106,13
Luka PetrovicÚTO190000006,00
R. ÖrqvistZÁL139570110005,93
J. SimpsonOBR1713990020505,93
B. AmoleÚTO5930020005,40
R. BergvallOBR51320031105,38
P. VagićOBR31830000004,79
W. DerbaliZÁL73000020104,20
A. WahlundZÁL31330020103,86
E. El KathemiOBR1170000003,25

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

IF Brommapojkarna: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

IF Brommapojkarna: přestupy

Příchody

  • Luka PetrovicReal Sociedad · přestup29. 8. 26
  • P. VagićShenyang Urban · volný hráč29. 8. 26
  • C. JacintoFranke · přestup19. 7. 26
  • W. DerbaliES Tunis · volný hráč6. 7. 26
  • W. OdefalkPafos · návrat z hostování29. 6. 26
  • F. ChristensenVfL Osnabrück · návrat z hostování29. 6. 26
  • B. AmoleReal Sapphire · hostování24. 3. 26
  • O. OkekeHammarby FF · přestup16. 3. 26

Odchody

  • O. CottonOddevold · hostování6. 9. 26
  • K. AckermannIFK Goteborg · volný hráč30. 8. 26
  • D. E. Hedstrom J.Ljungskile SK · hostování11. 8. 26
  • S. OppongToulouse · přestup6. 8. 26
  • C. JacintoNacka Iliria · hostování20. 7. 26
  • S. WandinAssyriska FF · volný hráč19. 7. 26
  • H. KarlssonBreidablik · hostování16. 7. 26
  • A. Timossi AnderssonSlask Wroclaw · volný hráč6. 7. 26

IF Brommapojkarna: základní údaje

ZeměŠvédsko
Založen1942
StadionGrimsta IP
Kapacita7 350
Povrchumělá tráva
SoutěžAllsvenskan
Místo v tabulce10. · 33 bodů

IF Brommapojkarna: časté otázky

Na kterém stadionu hraje IF Brommapojkarna?

IF Brommapojkarna hraje domácí zápasy na stadionu Grimsta IP (Stockholm) s kapacitou 7 350 diváků.

Kolikátý je IF Brommapojkarna v tabulce?

IF Brommapojkarna je v soutěži Allsvenskan na 10. místě se 33 body po 25 zápasech (9 výher, 6 remíz, 10 proher).

Kdy hraje IF Brommapojkarna příště?

Nejbližší zápas: Kalmar FF – IF Brommapojkarna, so 24. 10. · 17:30 (Allsvenskan).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu IF Brommapojkarna?

Poslední ligový zápas: IF Brommapojkarna 0–2 Djurgardens IF (16. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu IF Brommapojkarna?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Hansen, který dal 8 gólů.

IF Brommapojkarna: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu IF Brommapojkarna (Švédsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Allsvenskan, Švédský pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Allsvenskan najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.