Fotbal
Domů › Týmy › Djurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Švédsko · založen 1891 · Tele2 Arena

Djurgardens IF: soutěže v sezóně 2026

Djurgardens IF: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 17:30Djurgardens IF–Orgryte IS
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
st 28. 10. · 19:00IFK Goteborg–Djurgardens IF
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 14:00Halmstad–Djurgardens IF
Allsvenskan
ne 22. 11. · 14:00Sirius–Djurgardens IF
Allsvenskan

Djurgardens IF: poslední výsledky

Forma v lizeRVVPV
16. 10. 26IF Brommapojkarna0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
11. 10. 26Hammarby FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
20. 9. 26Djurgardens IF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
14. 9. 26Djurgardens IF2–0Gais
Allsvenskan
10. 9. 26Haninge1–7Djurgardens IF
Švédský pohár
7. 9. 26Kalmar FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
3. 9. 26Mjallby AIF0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
31. 8. 26Djurgardens IF4–0Mjallby AIF
Allsvenskan

Djurgardens IF: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 17:30Djurgardens IF–Orgryte IS
Allsvenskan
st 28. 10. · 19:00IFK Goteborg–Djurgardens IF
Allsvenskan
ne 1. 11. · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan
ne 8. 11. · 14:00Halmstad–Djurgardens IF
Allsvenskan
ne 22. 11. · 14:00Sirius–Djurgardens IF
Allsvenskan
ne 29. 11. · 15:00Djurgardens IF–BK Hacken
Allsvenskan
Odehrané zápasy sezóny
16. 10. 26IF Brommapojkarna0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
11. 10. 26Hammarby FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
20. 9. 26Djurgardens IF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
14. 9. 26Djurgardens IF2–0Gais
Allsvenskan
10. 9. 26Haninge1–7Djurgardens IF
Švédský pohár
7. 9. 26Kalmar FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
3. 9. 26Mjallby AIF0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
31. 8. 26Djurgardens IF4–0Mjallby AIF
Allsvenskan
24. 8. 26Malmo FF0–3Djurgardens IF
Allsvenskan
16. 8. 26Djurgardens IF1–3AIK Stockholm
Allsvenskan
10. 8. 26Vasteras SK FK1–0Djurgardens IF
Allsvenskan
3. 8. 26Djurgardens IF6–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
25. 7. 26Degerfors IF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
20. 7. 26Orgryte IS0–0Djurgardens IF
Allsvenskan
13. 7. 26Djurgardens IF3–0Halmstad
Allsvenskan
6. 7. 26BK Hacken2–4Djurgardens IF
Allsvenskan
22. 5. 26Djurgardens IF1–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
18. 5. 26Djurgardens IF2–3Sirius
Allsvenskan
10. 5. 26AIK Stockholm2–4Djurgardens IF
Allsvenskan
4. 5. 26Djurgardens IF6–0IFK Goteborg
Allsvenskan
26. 4. 26Djurgardens IF1–1Hammarby FF
Allsvenskan
22. 4. 26IF Elfsborg2–1Djurgardens IF
Allsvenskan
17. 4. 26Djurgardens IF0–1Malmo FF
Allsvenskan
12. 4. 26Djurgardens IF3–2Kalmar FF
Allsvenskan
6. 4. 26Gais0–1Djurgardens IF
Allsvenskan

Aktualizováno: 24. října 2026

Djurgardens IF: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (16. 10. 26).

  • M. Tenhoabsence

Djurgardens IF: místo v tabulce – Allsvenskan

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Sirius2517-4-456:3255PRVVV
2Djurgardens IF2515-3-752:2348RVVPV
3Hammarby FF2414-4-650:2146VPVVR
4BK Hacken2512-9-447:3045VVVVR

Djurgardens IF: statistiky sezóny (Allsvenskan)

Vstřelené góly na zápas2,1
Obdržené góly na zápas0,9
Doma: vstřelené / obdržené2,5 / 1,2
Venku: vstřelené / obdržené1,7 / 0,6
Zápasy bez obdrženého gólu13
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty34
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty2

Nejčastější formace

4-2-3-1 (22×) · 4-5-1 (1×) · 4-4-2 (1×)

Djurgardens IF: statistiky hráčů (Allsvenskan)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Bo Åsulv HeglandZÁL2420059144324207,51
M. AndersonZÁL42002197007,30
K. LienÚTO2419921665434107,24
M. SiltanenZÁL2420780283307,17
J. Une-LarssonOBR1916061011207,10
M. TenhoOBR22197620125607,05
P. JohanssonOBR2317411373106,93
P. ÅslundZÁL241649612719006,86
M. MarquesOBR137541162216,86
D. StenssonZÁL168030041206,85
J. OkkelsÚTO23107631179106,83
H. FinndellZÁL1510191182206,81
Christos AlmyrasZÁL102751044116,80
J. AsoroÚTO122452084206,77
O. FalleniusZÁL19877232711106,72
A. StåhlOBR2012251242206,72
L. HienÚTO51570041106,70
Carl SelfvenZÁL1120000006,70
P. LanghoffZÁL143150000106,63
N. ŽugeljÚTO71191042006,61
A. SaeedÚTO3420000006,60
C. RosenquistÚTO51160000006,60
M. LarssonOBR19129502113406,22
A. AnderssonZÁL4830121005,48
A. JohanssonZÁL3240000004,40
S. RingbergÚTO190000003,15
Abdul AbdulmalikZÁL1300011002,23

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Djurgardens IF: soupiska

Brankáři

30Lukas Henrik JonssonNárodnostŠvédskoVěk33 letVýška191 cmHmotnost95 kg
35J. RinneNárodnostŠvédskoVěk32 letVýška188 cmHmotnost87 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Djurgardens IF: přestupy

Příchody

  • C. RosenquistKalmar FF · přestup30. 8. 26
  • A. AbdulmalikBoreham Wood · přestup29. 8. 26
  • A. SaeedStockholm Internazionale · návrat z hostování25. 8. 26
  • L. GentilSfera · přestup20. 8. 26
  • S. RingbergHønefoss · přestup5. 8. 26
  • Lukas Henrik JonssonVfL Osnabrück · přestup26. 7. 26
  • Christos AlmyrasAsteras Tripolis · přestup18. 7. 26
  • A. JohanssonStocksund · přestup17. 7. 26

Odchody

  • A. AbdulleJärfälla · hostování3. 9. 26
  • N. ŽugeljIFK Goteborg · hostování27. 8. 26
  • Milian JanssonKarlberg · hostování27. 8. 26
  • A. SaeedArlanda · hostování26. 8. 26
  • H. FinndellJagiellonia · přestup24. 8. 26
  • Bernard EideJärfälla · hostování14. 8. 26
  • J. AsoroMetz · návrat z hostování8. 8. 26
  • V. LarssonEnskede · hostování7. 8. 26

Djurgardens IF: základní údaje

ZeměŠvédsko
Založen1891
StadionTele2 Arena
Kapacita33 000
Povrchumělá tráva
SoutěžAllsvenskan
Místo v tabulce2. · 48 bodů

Djurgardens IF: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Djurgardens IF?

Djurgardens IF hraje domácí zápasy na stadionu Tele2 Arena (Stockholm) s kapacitou 33 000 diváků.

Kolikátý je Djurgardens IF v tabulce?

Djurgardens IF je v soutěži Allsvenskan na 2. místě s 48 body po 25 zápasech (15 výher, 3 remízy, 7 proher).

Kdy hraje Djurgardens IF příště?

Nejbližší zápas: Djurgardens IF – Orgryte IS, so 24. 10. · 17:30 (Allsvenskan).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Djurgardens IF?

Poslední ligový zápas: IF Brommapojkarna 0–2 Djurgardens IF (16. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Djurgardens IF?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je K. Lien, který dal 16 gólů.

Djurgardens IF: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Djurgardens IF (Švédsko) ve všech soutěžích sezóny (Allsvenskan, Švédský pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Allsvenskan jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.