Fotbal
Domů › Týmy › Stade Brestois 29
Stade Brestois 29

Stade Brestois 29: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Francie · založen 1950 · Stade Francis-Le Blé

Stade Brestois 29: soutěže v sezóně 2026/27

Stade Brestois 29: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 20:45Lorient–Stade Brestois 29Ligue 1 · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 17:15Stade Brestois 29–Lyon
Ligue 1
so 21. 11. · 20:45Strasbourg–Stade Brestois 29
Ligue 1
pá 27. 11. · 20:45Stade Brestois 29–Paris FC
Ligue 1
so 5. 12. · 17:00Rennes–Stade Brestois 29
Ligue 1

Stade Brestois 29: poslední výsledky

Forma v lizePRVPP
23. 10. 26Stade Brestois 291–2Nice
Ligue 1
17. 10. 26Lille1–1Stade Brestois 29
Ligue 1
10. 10. 26Stade Brestois 295–1Angers
Ligue 1
20. 9. 26Auxerre2–1Stade Brestois 29
Ligue 1
13. 9. 26Stade Brestois 290–1Paris Saint Germain
Ligue 1
5. 9. 26Le Havre1–2Stade Brestois 29
Ligue 1
29. 8. 26Stade Brestois 292–2Toulouse
Ligue 1
22. 8. 26Le Mans2–2Stade Brestois 29
Ligue 1

Stade Brestois 29: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 20:45Lorient–Stade Brestois 29
Ligue 1
ne 8. 11. · 17:15Stade Brestois 29–Lyon
Ligue 1
so 21. 11. · 20:45Strasbourg–Stade Brestois 29
Ligue 1
pá 27. 11. · 20:45Stade Brestois 29–Paris FC
Ligue 1
so 5. 12. · 17:00Rennes–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 12. 12. · 17:00Stade Brestois 29–Estac Troyes
Ligue 1
so 2. 1. · 17:00Stade Brestois 29–Marseille
Ligue 1
so 16. 1. · 17:00Monaco–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 23. 1. · 17:00Lens–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 30. 1. · 17:00Stade Brestois 29–Strasbourg
Ligue 1
so 6. 2. · 17:00Nice–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 13. 2. · 17:00Stade Brestois 29–Rennes
Ligue 1
so 20. 2. · 17:00Paris Saint Germain–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 27. 2. · 17:00Stade Brestois 29–Monaco
Ligue 1
so 6. 3. · 17:00Paris FC–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 13. 3. · 17:00Stade Brestois 29–Lille
Ligue 1
so 20. 3. · 17:00Toulouse–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 3. 4. · 17:00Stade Brestois 29–Lorient
Ligue 1
so 10. 4. · 17:00Marseille–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 17. 4. · 17:00Stade Brestois 29–Le Mans
Ligue 1
so 24. 4. · 17:00Lyon–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 1. 5. · 17:00Estac Troyes–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 8. 5. · 17:00Stade Brestois 29–Auxerre
Ligue 1
ne 16. 5. · 17:00Stade Brestois 29–Le Havre
Ligue 1
so 22. 5. · 17:00Angers–Stade Brestois 29
Ligue 1
so 29. 5. · 21:00Stade Brestois 29–Lens
Ligue 1
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Stade Brestois 291–2Nice
Ligue 1
17. 10. 26Lille1–1Stade Brestois 29
Ligue 1
10. 10. 26Stade Brestois 295–1Angers
Ligue 1
20. 9. 26Auxerre2–1Stade Brestois 29
Ligue 1
13. 9. 26Stade Brestois 290–1Paris Saint Germain
Ligue 1
5. 9. 26Le Havre1–2Stade Brestois 29
Ligue 1
29. 8. 26Stade Brestois 292–2Toulouse
Ligue 1
22. 8. 26Le Mans2–2Stade Brestois 29
Ligue 1

Aktualizováno: 24. října 2026

Stade Brestois 29: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (23. 10. 26).

  • B. Chardonnetzranění lýtka
  • R. Le Guenzlomená noha
  • G. Versiniabsence

Stade Brestois 29: místo v tabulce – Ligue 1

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
9Nice83-2-38:1011VPVVP
10Marseille73-0-414:109VVPPP
11Stade Brestois 2982-3-314:129PRVPP
12Toulouse72-3-212:119VRVRP
13Auxerre73-0-411:179VPVVP

Stade Brestois 29: statistiky sezóny (Ligue 1)

Vstřelené góly na zápas1,9
Obdržené góly na zápas1,4
Doma: vstřelené / obdržené2,3 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,5 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty9
Žluté karty na zápas1,3
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×)

Stade Brestois 29: statistiky hráčů (Ligue 1)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. ChotardZÁL76030262007,21
H. MagnettiZÁL64500241007,12
B. LockoOBR76280010207,00
L. AjorqueÚTO762221166206,97
K. DoumbiaZÁL75684196306,96
R. Del CastilloZÁL21381011006,90
L. TousartOBR73221054006,89
G. LlorisOBR65210151006,87
Mama BaldéÚTO62372173006,85
N. EdjoumaÚTO2340031006,80
K. LalaOBR75621041106,76
P. MboupZÁL7559211911106,75
R. Le GuenOBR54500090006,70
Ibrahim Yayiya KanteÚTO2260031006,68
M. DiambouZÁL41210152006,66
L. C. Laine M.ZÁL3290000006,60
G. VersiniÚTO31490010006,57
J. Nonge BoendeZÁL71990010006,49
A. CamblanZÁL1190010006,30
D. N´GuessanÚTO3360021004,88
L. ZogbeOBR1680000003,10
J. BourgaultOBR120000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Stade Brestois 29: soupiska

Brankáři

1E. SelvikNárodnostNorskoVěk28 letVýška187 cmHmotnost75 kg
30M. PatouilletNárodnostFrancieVěk21 letVýška188 cmHmotnost75 kg
49R. CagnonNárodnostFrancieVěk28 letVýška190 cmHmotnost87 kg
Noe PoillionVěk18 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Stade Brestois 29: přestupy

Příchody

  • G. VersiniPAU · přestup1. 9. 26
  • D. N'GuessanSaint Etienne · hostování31. 8. 26
  • E. MonchatreStade Briochin · volný hráč31. 8. 26
  • N. EdjoumaLille · hostování31. 8. 26
  • M. PatouilletAl-Hilal Saudi FC · volný hráč25. 8. 26
  • R. CagnonLe Poiré sur Vie · volný hráč18. 8. 26
  • M. DiambouRed Bull Salzburg · přestup12. 8. 26
  • E. SelvikWatford · hostování12. 8. 26

Odchody

  • K. LalaLala Kenny · volný hráč20. 9. 26
  • A. CamblanEstoril · přestup2. 9. 26
  • H. MakalouBastia · hostování1. 9. 26
  • R. Del CastilloOsasuna · přestup31. 8. 26
  • G. CoudertBurnley · přestup18. 8. 26
  • N. JaunyFrancs Borains · přestup11. 8. 26
  • D. GuindoReims · volný hráč30. 6. 26
  • Serigne DiopAB Copenhagen · volný hráč30. 6. 26

Stade Brestois 29: základní údaje

ZeměFrancie
Založen1950
StadionStade Francis-Le Blé
Kapacita15 931
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLigue 1
Místo v tabulce11. · 9 bodů

Stade Brestois 29: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Stade Brestois 29?

Stade Brestois 29 hraje domácí zápasy na stadionu Stade Francis-Le Blé (Brest) s kapacitou 15 931 diváků.

Kolikátý je Stade Brestois 29 v tabulce?

Stade Brestois 29 je v soutěži Ligue 1 na 11. místě s 9 body po 8 zápasech (2 výhry, 3 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Stade Brestois 29 příště?

Nejbližší zápas: Lorient – Stade Brestois 29, so 31. 10. · 20:45 (Ligue 1).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Stade Brestois 29?

Poslední ligový zápas: Stade Brestois 29 1–2 Nice (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Stade Brestois 29?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je K. Doumbia, který dal 4 góly.

Stade Brestois 29: zápasy, tabulka a předpovědi

Stade Brestois 29 (Francie) hraje v sezóně tyto soutěže: Ligue 1. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Ligue 1) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.