Fotbal
Domů › Týmy › Sheffield Utd
Sheffield Utd

Sheffield Utd: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1889 · Bramall Lane

Sheffield Utd: soutěže v sezóně 2026/27

Sheffield Utd: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 13:30Sheffield Utd–Derby
Championship · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 30. 10. · 21:00Sheffield Utd–Wrexham
Championship · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 20:45Preston–Sheffield Utd
Championship · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Charlton–Sheffield Utd
Championship
so 21. 11. · 16:00Sheffield Utd–Watford
Championship

Sheffield Utd: poslední výsledky

Forma v lizeRVPVP
17. 10. 26Bristol City0–1Sheffield Utd
Championship
14. 10. 26Portsmouth3–2Sheffield Utd
Championship
10. 10. 26Sheffield Utd3–0Lincoln
Championship
19. 9. 26Stoke City2–1Sheffield Utd
Championship
16. 9. 26Fleetwood Town1–0Sheffield Utd
Ligový pohár
13. 9. 26Sheffield Utd0–1Wolves
Championship
8. 9. 26Blackburn1–2Sheffield Utd
Championship
5. 9. 26Sheffield Utd1–3Norwich
Championship

Sheffield Utd: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 13:30Sheffield Utd–Derby
Championship
pá 30. 10. · 21:00Sheffield Utd–Wrexham
Championship
út 3. 11. · 20:45Preston–Sheffield Utd
Championship
so 7. 11. · 16:00Charlton–Sheffield Utd
Championship
so 21. 11. · 16:00Sheffield Utd–Watford
Championship
út 24. 11. · 20:45Sheffield Utd–Southampton
Championship
so 28. 11. · 16:00QPR–Sheffield Utd
Championship
pá 4. 12. · 21:00Sheffield Utd–West Ham
Championship
út 8. 12. · 20:45Millwall–Sheffield Utd
Championship
so 12. 12. · 16:00Sheffield Utd–Burnley
Championship
pá 18. 12. · 21:00West Brom–Sheffield Utd
Championship
so 26. 12. · 13:30Sheffield Utd–Middlesbrough
Championship
út 29. 12. · 20:45Derby–Sheffield Utd
Championship
pá 1. 1. · 18:30Burnley–Sheffield Utd
Championship
so 16. 1. · 16:00Sheffield Utd–Bristol City
Championship
so 23. 1. · 16:00Wrexham–Sheffield Utd
Championship
út 26. 1. · 20:45Sheffield Utd–Preston
Championship
so 30. 1. · 16:00Sheffield Utd–Charlton
Championship
so 6. 2. · 16:00Watford–Sheffield Utd
Championship
so 13. 2. · 16:00Wolves–Sheffield Utd
Championship
út 16. 2. · 20:45Sheffield Utd–Portsmouth
Championship
so 20. 2. · 16:00Sheffield Utd–Stoke City
Championship
so 27. 2. · 16:00Lincoln–Sheffield Utd
Championship
st 3. 3. · 20:45Sheffield Utd–Swansea
Championship
so 6. 3. · 16:00Birmingham–Sheffield Utd
Championship
so 13. 3. · 16:00Sheffield Utd–QPR
Championship
st 17. 3. · 20:45West Ham–Sheffield Utd
Championship
so 20. 3. · 16:00Middlesbrough–Sheffield Utd
Championship
so 3. 4. · 16:00Sheffield Utd–West Brom
Championship
st 7. 4. · 20:45Sheffield Utd–Blackburn
Championship
so 10. 4. · 16:00Norwich–Sheffield Utd
Championship
so 17. 4. · 16:00Sheffield Utd–Cardiff
Championship
út 20. 4. · 20:45Bolton–Sheffield Utd
Championship
so 24. 4. · 16:00Sheffield Utd–Millwall
Championship
so 1. 5. · 13:30Southampton–Sheffield Utd
Championship
Odehrané zápasy sezóny
17. 10. 26Bristol City0–1Sheffield Utd
Championship
14. 10. 26Portsmouth3–2Sheffield Utd
Championship
10. 10. 26Sheffield Utd3–0Lincoln
Championship
19. 9. 26Stoke City2–1Sheffield Utd
Championship
16. 9. 26Fleetwood Town1–0Sheffield Utd
Ligový pohár
13. 9. 26Sheffield Utd0–1Wolves
Championship
8. 9. 26Blackburn1–2Sheffield Utd
Championship
5. 9. 26Sheffield Utd1–3Norwich
Championship
1. 9. 26Sheffield Utd3–2Bolton
Championship
29. 8. 26Cardiff2–2Sheffield Utd
Championship
25. 8. 26Blackburn1–2Sheffield Utd
Ligový pohár
22. 8. 26Swansea0–0Sheffield Utd
Championship
15. 8. 26Sheffield Utd0–0Birmingham
Championship
9. 8. 26Mansfield Town0–3Sheffield Utd
Ligový pohár

Aktualizováno: 24. října 2026

Sheffield Utd: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • F. Serikizranění kolena
  • J. Shackletonabsence

Sheffield Utd: místo v tabulce – Championship

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
10Blackburn125-3-419:1618VPVVR
11Portsmouth125-3-416:1518VRVVP
12Sheffield Utd124-4-416:1516RVPVP
13Millwall124-3-519:2015PRPVR
14Bristol City124-3-512:1515RPPRV

Sheffield Utd: statistiky sezóny (Championship)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,4 / 1,2
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty21
Žluté karty na zápas1,9
Červené karty1

Nejčastější formace

4-4-2 (6×) · 4-2-2-2 (1×) · 3-1-4-2 (1×)

Sheffield Utd: statistiky hráčů (Championship)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
F. SerikiOBR21800000007,35
C. O'HareZÁL32701021007,27
S. McCallumOBR107510262307,12
J. TangangaOBR119902064407,11
K. PhillipsZÁL84401241106,97
M. McGuinnessOBR85910030106,88
Sydie PeckZÁL1188412104206,85
H. ChoudhuryOBR75160010116,84
T. CannonÚTO1059530158006,77
R. DonovanZÁL93811042106,72
T. ChongZÁL52661121006,71
O. ArblasterZÁL94321011106,71
L. KitchingOBR76300040306,70
P. BamfordÚTO1070641106106,60
M. DohertyOBR2410000006,60
B. BreretonÚTO96020143006,60
J. RothwellZÁL74090220006,55
T. CampbellÚTO72260122006,51
J. ShackletonOBR5790000006,50
R. Norrington-DaviesOBR72480000206,43
R. OnéÚTO3340020006,43
J. BaptisteZÁL41700000006,33
J. RiedewaldZÁL51650011005,43
H. BurrowsOBR31920000104,88
J. AyewÚTO31050020004,68

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Sheffield Utd: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Sheffield Utd: přestupy

Příchody

  • J. AyewLeicester · volný hráč6. 9. 26
  • L. KitchingCoventry · hostování31. 8. 26
  • H. ChoudhuryLeicester · přestup30. 8. 26
  • B. BreretonSouthampton · hostování27. 8. 26
  • K. PhillipsManchester City · hostování11. 8. 26
  • T. OnyangoEverton · volný hráč6. 8. 26
  • M. DohertyWolves · volný hráč19. 7. 26
  • R. DonovanBrentford · hostování7. 7. 26

Odchody

  • D. IngsWycombe · volný hráč24. 9. 26
  • E. UkakiBotev Plovdiv · hostování7. 9. 26
  • N. ZätterströmRaków Częstochowa · hostování7. 9. 26
  • S. Eyob-AbrahaCracovia Krakow · přestup2. 9. 26
  • S. CurtisCambridge United · hostování31. 8. 26
  • C. O'HareWrexham · přestup31. 8. 26
  • I. GrbićLudogorets · přestup31. 8. 26
  • L. MarshChesterfield · hostování30. 8. 26

Sheffield Utd: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1889
StadionBramall Lane
Kapacita32 702
Povrchpřírodní tráva
SoutěžChampionship
Místo v tabulce12. · 16 bodů

Sheffield Utd: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Sheffield Utd?

Sheffield Utd hraje domácí zápasy na stadionu Bramall Lane (Sheffield) s kapacitou 32 702 diváků.

Kolikátý je Sheffield Utd v tabulce?

Sheffield Utd je v soutěži Championship na 12. místě se 16 body po 12 zápasech (4 výhry, 4 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Sheffield Utd příště?

Nejbližší zápas: Sheffield Utd – Derby, so 24. 10. · 13:30 (Championship).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Sheffield Utd?

Poslední ligový zápas: Bristol City 0–1 Sheffield Utd (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Sheffield Utd?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je P. Bamford, který dal 5 gólů.

Sheffield Utd: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Sheffield Utd (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (Championship, Ligový pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Championship jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.