Fotbal
Domů › Týmy › Middlesbrough
Middlesbrough

Middlesbrough: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1876 · Riverside Stadium

Middlesbrough: soutěže v sezóně 2026/27

Middlesbrough: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Middlesbrough–Charlton
Championship · Vzájemné zápasy (H2H)
st 4. 11. · 20:45Wrexham–Middlesbrough
Championship
so 7. 11. · 16:00Watford–Middlesbrough
Championship
so 21. 11. · 16:00Middlesbrough–Bristol City
Championship
út 24. 11. · 20:45Middlesbrough–Swansea
Championship

Middlesbrough: poslední výsledky

Forma v lizeVRVVR
23. 10. 26Bolton1–5Middlesbrough
Championship
17. 10. 26Middlesbrough2–2Cardiff
Championship
13. 10. 26Stoke City2–3Middlesbrough
Championship
10. 10. 26Middlesbrough1–0Wolves
Championship
19. 9. 26Birmingham2–2Middlesbrough
Championship
15. 9. 26Middlesbrough2–2Millwall
Championship
12. 9. 26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
8. 9. 26Crystal Palace3–0Middlesbrough
Ligový pohár

Middlesbrough: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00Middlesbrough–Charlton
Championship
st 4. 11. · 20:45Wrexham–Middlesbrough
Championship
so 7. 11. · 16:00Watford–Middlesbrough
Championship
so 21. 11. · 16:00Middlesbrough–Bristol City
Championship
út 24. 11. · 20:45Middlesbrough–Swansea
Championship
pá 27. 11. · 21:00Southampton–Middlesbrough
Championship
so 5. 12. · 13:30Middlesbrough–Derby
Championship
út 8. 12. · 21:00West Ham–Middlesbrough
Championship
so 12. 12. · 13:30Preston–Middlesbrough
Championship
so 19. 12. · 16:00Middlesbrough–Portsmouth
Championship
so 26. 12. · 13:30Sheffield Utd–Middlesbrough
Championship
út 29. 12. · 20:45Middlesbrough–Bolton
Championship
pá 1. 1. · 16:00Middlesbrough–Preston
Championship
so 16. 1. · 16:00Cardiff–Middlesbrough
Championship
so 23. 1. · 16:00Charlton–Middlesbrough
Championship
st 27. 1. · 20:45Middlesbrough–Wrexham
Championship
so 30. 1. · 16:00Middlesbrough–Watford
Championship
so 6. 2. · 16:00Bristol City–Middlesbrough
Championship
so 13. 2. · 16:00Norwich–Middlesbrough
Championship
st 17. 2. · 20:45Middlesbrough–Stoke City
Championship
so 20. 2. · 16:00Middlesbrough–Birmingham
Championship
so 27. 2. · 16:00Wolves–Middlesbrough
Championship
út 2. 3. · 20:45Middlesbrough–Blackburn
Championship
so 6. 3. · 16:00Lincoln–Middlesbrough
Championship
so 13. 3. · 16:00Middlesbrough–Southampton
Championship
út 16. 3. · 20:45Derby–Middlesbrough
Championship
so 20. 3. · 16:00Middlesbrough–Sheffield Utd
Championship
so 3. 4. · 16:00Portsmouth–Middlesbrough
Championship
út 6. 4. · 20:45Millwall–Middlesbrough
Championship
so 10. 4. · 16:00Middlesbrough–QPR
Championship
so 17. 4. · 16:00West Brom–Middlesbrough
Championship
út 20. 4. · 20:45Middlesbrough–Burnley
Championship
so 24. 4. · 16:00Middlesbrough–West Ham
Championship
so 1. 5. · 13:30Swansea–Middlesbrough
Championship
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Bolton1–5Middlesbrough
Championship
17. 10. 26Middlesbrough2–2Cardiff
Championship
13. 10. 26Stoke City2–3Middlesbrough
Championship
10. 10. 26Middlesbrough1–0Wolves
Championship
19. 9. 26Birmingham2–2Middlesbrough
Championship
15. 9. 26Middlesbrough2–2Millwall
Championship
12. 9. 26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
8. 9. 26Crystal Palace3–0Middlesbrough
Ligový pohár
5. 9. 26QPR0–1Middlesbrough
Championship
2. 9. 26Burnley1–1Middlesbrough
Championship
29. 8. 26Middlesbrough3–1West Brom
Championship
25. 8. 26Doncaster1–3Middlesbrough
Ligový pohár
22. 8. 26Blackburn2–1Middlesbrough
Championship
15. 8. 26Middlesbrough2–1Lincoln
Championship
7. 8. 26Middlesbrough1–0Wrexham
Ligový pohár

Aktualizováno: 24. října 2026

Middlesbrough: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (23. 10. 26).

  • A. Joneszranění lýtka
  • R. Pukstaszranění
  • D. Streleczranění

Middlesbrough: místo v tabulce – Championship

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Middlesbrough127-4-127:1725VRVVR
2Swansea127-2-316:1323PPVVV
3West Ham126-4-232:1522PVVRR

Middlesbrough: statistiky sezóny (Championship)

Vstřelené góly na zápas2,0
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené2,3 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené1,6 / 1,4
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty12
Žluté karty na zápas1,1
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (5×) · 3-4-2-1 (3×) · 4-2-2-2 (1×)

Middlesbrough: statistiky hráčů (Championship)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. Cozier-DuberryZÁL647123189007,52
A. KantéZÁL1630010007,30
A. MorrisZÁL1090010136007,26
S. BerhalterZÁL1172721146207,16
L. AylingOBR117140241007,15
W. LankshearÚTO11886902617207,09
C. BrittainOBR119901283107,05
T. ConwayÚTO93941363007,01
M. ArfstenOBR104101021006,99
A. PhillipsOBR85791041106,98
A. MalandaOBR1090010104106,96
A. JonesOBR51601011106,90
M. WhittakerZÁL32480152006,83
J. SarmientoÚTO82551063006,80
Neto BorgesOBR117591081106,77
M. Peart-HarrisZÁL93000032106,65
R. McGreeZÁL1163101112206,55
K. JosephÚTO1142100106006,47
D. StrelecÚTO2120000006,30
R. PukštasZÁL1130000006,30
Leo CastledineZÁL31050010004,75

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Middlesbrough: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Middlesbrough: přestupy

Příchody

  • A. Cozier-DuberryBrighton · hostování31. 8. 26
  • C. BarronRangers · hostování31. 8. 26
  • R. PukštasHNK Hajduk Split · přestup30. 8. 26
  • S. ByramLeeds · volný hráč23. 8. 26
  • A. PhillipsTottenham · přestup14. 8. 26
  • R. VítekManchester United · přestup7. 8. 26
  • M. ArfstenColumbus Crew · přestup3. 8. 26
  • S. BerhalterVancouver Whitecaps · přestup27. 7. 26

Odchody

  • M. ForssNeftchi · volný hráč12. 9. 26
  • A. GilbertLeyton Orient · volný hráč2. 9. 26
  • M. WhittakerColorado Rapids · přestup1. 9. 26
  • F. CartwrightGrimsby · hostování31. 8. 26
  • A. KantéAl-Ettifaq · přestup29. 8. 26
  • J. DaleyGillingham · hostování29. 8. 26
  • S. HansenGaziantep FK · hostování19. 8. 26
  • S. DiengAtromitos · volný hráč16. 8. 26

Middlesbrough: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1876
StadionRiverside Stadium
Kapacita34 988
Povrchpřírodní tráva
SoutěžChampionship
Místo v tabulce1. · 25 bodů

Middlesbrough: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Middlesbrough?

Middlesbrough hraje domácí zápasy na stadionu Riverside Stadium (Middlesbrough) s kapacitou 34 988 diváků.

Kolikátý je Middlesbrough v tabulce?

Middlesbrough je v soutěži Championship na 1. místě s 25 body po 12 zápasech (7 výher, 4 remízy, 1 prohra).

Kdy hraje Middlesbrough příště?

Nejbližší zápas: Middlesbrough – Charlton, so 31. 10. · 16:00 (Championship).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Middlesbrough?

Poslední ligový zápas: Bolton 1–5 Middlesbrough (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Middlesbrough?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je W. Lankshear, který dal 11 gólů.

Middlesbrough: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Middlesbrough (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (Championship, Ligový pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Championship jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.