Fotbal
Domů › Týmy › Bristol City
Bristol City

Bristol City: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1894 · Ashton Gate Stadium

Bristol City: soutěže v sezóně 2026/27

Bristol City: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 16:00Stoke City–Bristol City
Championship · Vzájemné zápasy (H2H)
so 31. 10. · 16:00Bolton–Bristol City
Championship · Vzájemné zápasy (H2H)
st 4. 11. · 21:00Bristol City–Wolves
Championship
so 7. 11. · 13:30Bristol City–Norwich
Championship
so 21. 11. · 16:00Middlesbrough–Bristol City
Championship

Bristol City: poslední výsledky

Forma v lizeRPPRV
17. 10. 26Bristol City0–1Sheffield Utd
Championship
13. 10. 26Bristol City0–1Blackburn
Championship
10. 10. 26Charlton1–1Bristol City
Championship
18. 9. 26Bristol City1–0Watford
Championship
15. 9. 26Bristol City0–1Lincoln
Championship
12. 9. 26Southampton4–1Bristol City
Championship
5. 9. 26Burnley1–2Bristol City
Championship
1. 9. 26Preston1–3Bristol City
Championship

Bristol City: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 16:00Stoke City–Bristol City
Championship
so 31. 10. · 16:00Bolton–Bristol City
Championship
st 4. 11. · 21:00Bristol City–Wolves
Championship
so 7. 11. · 13:30Bristol City–Norwich
Championship
so 21. 11. · 16:00Middlesbrough–Bristol City
Championship
út 24. 11. · 20:45Bristol City–Wrexham
Championship
so 28. 11. · 16:00West Brom–Bristol City
Championship
so 5. 12. · 13:30Bristol City–Swansea
Championship
st 9. 12. · 20:45Derby–Bristol City
Championship
so 12. 12. · 16:00West Ham–Bristol City
Championship
so 19. 12. · 13:30Bristol City–Cardiff
Championship
so 26. 12. · 16:00QPR–Bristol City
Championship
út 29. 12. · 20:45Bristol City–Stoke City
Championship
pá 1. 1. · 16:00Bristol City–West Ham
Championship
so 16. 1. · 16:00Sheffield Utd–Bristol City
Championship
so 23. 1. · 16:00Bristol City–Bolton
Championship
st 27. 1. · 20:45Wolves–Bristol City
Championship
so 30. 1. · 16:00Norwich–Bristol City
Championship
so 6. 2. · 16:00Bristol City–Middlesbrough
Championship
so 13. 2. · 16:00Bristol City–Southampton
Championship
út 16. 2. · 20:45Blackburn–Bristol City
Championship
so 20. 2. · 16:00Watford–Bristol City
Championship
so 27. 2. · 16:00Bristol City–Charlton
Championship
út 2. 3. · 20:45Bristol City–Birmingham
Championship
so 6. 3. · 16:00Millwall–Bristol City
Championship
so 13. 3. · 16:00Bristol City–West Brom
Championship
út 16. 3. · 20:45Swansea–Bristol City
Championship
so 20. 3. · 16:00Bristol City–QPR
Championship
so 3. 4. · 16:00Cardiff–Bristol City
Championship
út 6. 4. · 20:45Lincoln–Bristol City
Championship
so 10. 4. · 16:00Bristol City–Burnley
Championship
so 17. 4. · 16:00Portsmouth–Bristol City
Championship
st 21. 4. · 20:45Bristol City–Preston
Championship
so 24. 4. · 16:00Bristol City–Derby
Championship
so 1. 5. · 13:30Wrexham–Bristol City
Championship
Odehrané zápasy sezóny
17. 10. 26Bristol City0–1Sheffield Utd
Championship
13. 10. 26Bristol City0–1Blackburn
Championship
10. 10. 26Charlton1–1Bristol City
Championship
18. 9. 26Bristol City1–0Watford
Championship
15. 9. 26Bristol City0–1Lincoln
Championship
12. 9. 26Southampton4–1Bristol City
Championship
5. 9. 26Burnley1–2Bristol City
Championship
1. 9. 26Preston1–3Bristol City
Championship
29. 8. 26Bristol City2–1Portsmouth
Championship
22. 8. 26Birmingham2–2Bristol City
Championship
15. 8. 26Bristol City0–2Millwall
Championship
6. 8. 26Bristol City0–1Walsall
Ligový pohár

Aktualizováno: 24. října 2026

Bristol City: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • R. Dickiezranění kolena
  • N. Eilenemoc
  • L. Tolajlehké zranění
  • J. Williamsmimo soupisku

Bristol City: místo v tabulce – Championship

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
12Sheffield Utd124-4-416:1516RVPVP
13Millwall124-3-519:2015PRPVR
14Bristol City124-3-512:1515RPPRV
15Lincoln124-3-513:2015VRPPP
16Cardiff123-5-419:1714VRVPV

Bristol City: statistiky sezóny (Championship)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas1,4
Doma: vstřelené / obdržené0,5 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty14
Žluté karty na zápas1,3
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (11×)

Bristol City: statistiky hráčů (Championship)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
R. AtkinsonOBR74650021007,20
Rio CardinesOBR118470651107,01
B. De KeersmaeckerZÁL31060000107,00
L. McNallyOBR21800000007,00
G. TannerOBR96600021006,98
R. DickieOBR76161072106,94
S. TwineZÁL965730126006,90
J. WilliamsZÁL74870062106,81
G. YahZÁL83770021006,79
D. BallardZÁL1157730187006,77
L. EissatOBR96881082206,76
Y. HirakawaZÁL1170310127006,75
J. WallaceZÁL104880142006,71
J. KnightZÁL119621032306,70
A. RandellZÁL42610000106,70
N. EileOBR31590000006,60
C. PringOBR94420000006,58
L. TolajÚTO855321215106,56
S. GreenwoodZÁL103770076106,51
T. HorvatZÁL5980022006,50
E. AdebayoÚTO61090021106,47
S. BellÚTO4540000006,27
E. RiisÚTO1260000006,20

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Bristol City: soupiska

Brankáři

1S. TickleNárodnostAnglieVěk23 letVýška188 cm
32L. ThomasVěk28 let
40B. CollinsNárodnostAnglieVěk28 letVýška184 cmHmotnost69 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Bristol City: přestupy

Příchody

  • L. SkinnerCarlisle · návrat z hostování11. 9. 26
  • B. De KeersmaeckerOxford United · hostování31. 8. 26
  • E. AdebayoLuton · volný hráč24. 8. 26
  • Rio CardinesCrystal Palace · hostování10. 8. 26
  • D. BallardLeyton Orient · přestup3. 8. 26
  • L. TolajPlymouth · přestup19. 7. 26
  • B. CollinsCoventry · volný hráč11. 7. 26
  • L. EissatMaccabi Haifa · přestup10. 7. 26

Odchody

  • Ephrahim YeboahSouthend · hostování25. 9. 26
  • L. SkinnerWeston-super-Mare · hostování11. 9. 26
  • O. ThomasDunfermline · přestup3. 9. 26
  • E. RiisLeicester · přestup31. 8. 26
  • H. CornickAFC Wimbledon · volný hráč24. 8. 26
  • A. MurphyFleetwood Town · hostování20. 8. 26
  • L. SkinnerCarlisle · hostování14. 8. 26
  • M. BirdBirmingham · přestup13. 8. 26

Bristol City: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1894
StadionAshton Gate Stadium
Kapacita27 000
Povrchpřírodní tráva
SoutěžChampionship
Místo v tabulce14. · 15 bodů

Bristol City: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Bristol City?

Bristol City hraje domácí zápasy na stadionu Ashton Gate Stadium (Bristol) s kapacitou 27 000 diváků.

Kolikátý je Bristol City v tabulce?

Bristol City je v soutěži Championship na 14. místě s 15 body po 12 zápasech (4 výhry, 3 remízy, 5 proher).

Kdy hraje Bristol City příště?

Nejbližší zápas: Stoke City – Bristol City, so 24. 10. · 16:00 (Championship).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Bristol City?

Poslední ligový zápas: Bristol City 0–1 Sheffield Utd (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Bristol City?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je S. Twine, který dal 3 góly.

Bristol City: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Bristol City (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (Championship, Ligový pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Championship jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.