Fotbal
Domů › Týmy › Sarpsborg 08 FF
Sarpsborg 08 FF

Sarpsborg 08 FF: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Norsko · založen 1928 · Sarpsborg Stadion

Sarpsborg 08 FF: soutěže v sezóně 2026

Sarpsborg 08 FF: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 17:00Sarpsborg 08 FF–AalesundEliteserien · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 17:00Sarpsborg 08 FF–Kristiansund BK
Eliteserien · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 17:00Ham-Kam–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
ne 22. 11. · 19:15Sarpsborg 08 FF–Lillestrom
Eliteserien
ne 29. 11. · 17:00Start–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien

Sarpsborg 08 FF: poslední výsledky

Forma v lizePVPRR
18. 10. 26Sarpsborg 08 FF0–3Rosenborg
Eliteserien
11. 10. 26Aalesund2–4Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
18. 9. 26Sarpsborg 08 FF1–3KFUM Oslo
Eliteserien
13. 9. 26Fredrikstad1–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
6. 9. 26Sarpsborg 08 FF2–2Valerenga
Eliteserien
30. 8. 26Tromso0–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
16. 8. 26Sarpsborg 08 FF1–2Sandefjord
Eliteserien
8. 8. 26Viking2–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien

Sarpsborg 08 FF: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 17:00Sarpsborg 08 FF–Aalesund
Eliteserien
ne 1. 11. · 17:00Sarpsborg 08 FF–Kristiansund BK
Eliteserien
ne 8. 11. · 17:00Ham-Kam–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
ne 22. 11. · 19:15Sarpsborg 08 FF–Lillestrom
Eliteserien
ne 29. 11. · 17:00Start–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
ne 6. 12. · 14:30Sarpsborg 08 FF–Brann
Eliteserien
ne 13. 12. · 17:00Bodo/Glimt–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
Odehrané zápasy sezóny
18. 10. 26Sarpsborg 08 FF0–3Rosenborg
Eliteserien
11. 10. 26Aalesund2–4Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
18. 9. 26Sarpsborg 08 FF1–3KFUM Oslo
Eliteserien
13. 9. 26Fredrikstad1–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
6. 9. 26Sarpsborg 08 FF2–2Valerenga
Eliteserien
30. 8. 26Tromso0–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
16. 8. 26Sarpsborg 08 FF1–2Sandefjord
Eliteserien
8. 8. 26Viking2–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
2. 8. 26Molde3–3Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
26. 7. 26Sarpsborg 08 FF1–0Ham-Kam
Eliteserien
18. 7. 26Kristiansund BK0–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
12. 7. 26Sarpsborg 08 FF1–0Viking
Eliteserien
29. 5. 26Brann1–2Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
25. 5. 26Sarpsborg 08 FF2–1Molde
Eliteserien
16. 5. 26Valerenga3–2Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
9. 5. 26Sarpsborg 08 FF2–1Fredrikstad
Eliteserien
3. 5. 26Lillestrom4–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
26. 4. 26KFUM Oslo1–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
19. 4. 26Sarpsborg 08 FF0–1Tromso
Eliteserien
15. 4. 26Sarpsborg 08 FF1–1Bodo/Glimt
Eliteserien
12. 4. 26Rosenborg2–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
6. 4. 26Sarpsborg 08 FF1–1Start
Eliteserien
22. 3. 26Sandefjord0–2Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
8. 3. 26Fredrikstad2–1Sarpsborg 08 FF
Norský pohár
24. 9. 25Kjelsås4–4Sarpsborg 08 FF
Norský pohár

Aktualizováno: 24. října 2026

Sarpsborg 08 FF: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • F. Carstensenzranění
  • M. Opokuzranění kotníku

Sarpsborg 08 FF: místo v tabulce – Eliteserien

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
9Fredrikstad238-5-1028:3629PRRRP
10KFUM Oslo238-5-1028:3729RVVVP
11Sarpsborg 08 FF237-7-928:3428PVPRR
12Ham-Kam247-5-1233:5126PPVPP
13Sandefjord236-6-1122:3024PRVPR

Sarpsborg 08 FF: statistiky sezóny (Eliteserien)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,1 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 1,6
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu6

Karty

Žluté karty32
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty1

Nejčastější formace

4-4-2 (14×) · 4-2-3-1 (7×) · 4-1-4-1 (1×)

Sarpsborg 08 FF: statistiky hráčů (Eliteserien)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. SherZÁL21160410126207,25
B. UtvikOBR22198001186607,05
S. ChristiansenZÁL21166112206306,97
O. SkarsemZÁL117072084106,96
S. SørliZÁL231949543217106,92
S. RostedOBR97000075106,91
C. NiyukuriOBR2213832475206,87
A. NibeÚTO23156930168006,86
M. ØdegaardOBR93470000106,84
A. HiimOBR2318961084206,83
Nikolai SkusethOBR2240000006,75
V. HalvorsenZÁL23129232116006,73
J. Inge BergetÚTO81720030106,70
E. WichneOBR206991052106,68
N. WilliamsZÁL2194212187006,67
M. KochOBR94900041206,67
D. KarlsbakkÚTO232032703822306,62
M. OpokuZÁL83060192006,60
P. ReinhardsenOBR72580061106,57
M. Svenningsen GronnZÁL2200000006,50
M. LodeOBR106720011005,98
Bop GueyeZÁL111430022005,98
Camil Mmaee NwamebenZÁL4490010004,97

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Sarpsborg 08 FF: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Sarpsborg 08 FF: přestupy

Příchody

  • J. PrytsStart · hostování13. 8. 26
  • M. Haheim-ElveseterEgersund · návrat z hostování22. 7. 26
  • O. SkarsemCSKA Sofia · volný hráč15. 7. 26
  • M. LodeBK Hacken · volný hráč14. 7. 26
  • H. TangenNotts County · návrat z hostování29. 6. 26
  • Szymon RoguskiCagliari · návrat z hostování29. 6. 26
  • N. SkusethKristiansund BK · návrat z hostování23. 5. 26
  • C. KouakouQarabag · přestup12. 3. 26

Odchody

  • M. Svenningsen GronnStrommen · hostování9. 9. 26
  • J. Inge BergetBerget Jo Inge · volný hráč31. 8. 26
  • M. KochBengaluru · volný hráč26. 8. 26
  • H. TangenVendsyssel FF · hostování15. 8. 26
  • C. ErikssonFC Nordsjaelland · přestup13. 8. 26
  • Mohanad JeahzeAl Quwa Al Jawiya · volný hráč12. 8. 26
  • M. ØdegaardOdegaard Magnar · konec kariéry26. 7. 26
  • M. Haheim-Elveseterhodd · hostování23. 7. 26

Sarpsborg 08 FF: základní údaje

ZeměNorsko
Založen1928
StadionSarpsborg Stadion
Kapacita8 022
Povrchumělá tráva
SoutěžEliteserien
Místo v tabulce11. · 28 bodů

Sarpsborg 08 FF: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Sarpsborg 08 FF?

Sarpsborg 08 FF hraje domácí zápasy na stadionu Sarpsborg Stadion (Sarpsborg) s kapacitou 8 022 diváků.

Kolikátý je Sarpsborg 08 FF v tabulce?

Sarpsborg 08 FF je v soutěži Eliteserien na 11. místě s 28 body po 23 zápasech (7 výher, 7 remíz, 9 proher).

Kdy hraje Sarpsborg 08 FF příště?

Nejbližší zápas: Sarpsborg 08 FF – Aalesund, ne 25. 10. · 17:00 (Eliteserien).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Sarpsborg 08 FF?

Poslední ligový zápas: Sarpsborg 08 FF 0–3 Rosenborg (18. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Sarpsborg 08 FF?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je D. Karlsbakk, který dal 7 gólů.

Sarpsborg 08 FF: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Sarpsborg 08 FF (Norsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Eliteserien, Norský pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Eliteserien najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.