Fotbal
Domů › Týmy › Kristiansund BK
Kristiansund BK

Kristiansund BK: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Norsko · založen 2003 · Nordmøre stadion

Kristiansund BK: soutěže v sezóně 2026

Kristiansund BK: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 17:00Kristiansund BK–KFUM OsloEliteserien · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 17:00Sarpsborg 08 FF–Kristiansund BK
Eliteserien · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Kristiansund BK–Valerenga
Eliteserien
ne 22. 11. · 17:00Kristiansund BK–Sandefjord
Eliteserien
ne 29. 11. · 17:00Brann–Kristiansund BK
Eliteserien

Kristiansund BK: poslední výsledky

Forma v lizePPPPV
17. 10. 26Kristiansund BK1–4Aalesund
Eliteserien
10. 10. 26Bodo/Glimt3–1Kristiansund BK
Eliteserien
19. 9. 26Kristiansund BK1–3Rosenborg
Eliteserien
13. 9. 26Viking8–1Kristiansund BK
Eliteserien
6. 9. 26Kristiansund BK2–0Tromso
Eliteserien
30. 8. 26Ham-Kam2–2Kristiansund BK
Eliteserien
16. 8. 26Fredrikstad1–0Kristiansund BK
Eliteserien
9. 8. 26Kristiansund BK2–1Molde
Eliteserien

Kristiansund BK: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 17:00Kristiansund BK–KFUM Oslo
Eliteserien
ne 1. 11. · 17:00Sarpsborg 08 FF–Kristiansund BK
Eliteserien
so 7. 11. · 16:00Kristiansund BK–Valerenga
Eliteserien
ne 22. 11. · 17:00Kristiansund BK–Sandefjord
Eliteserien
ne 29. 11. · 17:00Brann–Kristiansund BK
Eliteserien
ne 6. 12. · 17:00Kristiansund BK–Lillestrom
Eliteserien
ne 13. 12. · 17:00Start–Kristiansund BK
Eliteserien
Odehrané zápasy sezóny
17. 10. 26Kristiansund BK1–4Aalesund
Eliteserien
10. 10. 26Bodo/Glimt3–1Kristiansund BK
Eliteserien
19. 9. 26Kristiansund BK1–3Rosenborg
Eliteserien
13. 9. 26Viking8–1Kristiansund BK
Eliteserien
6. 9. 26Kristiansund BK2–0Tromso
Eliteserien
30. 8. 26Ham-Kam2–2Kristiansund BK
Eliteserien
16. 8. 26Fredrikstad1–0Kristiansund BK
Eliteserien
9. 8. 26Kristiansund BK2–1Molde
Eliteserien
2. 8. 26KFUM Oslo2–1Kristiansund BK
Eliteserien
25. 7. 26Kristiansund BK1–2Start
Eliteserien
18. 7. 26Kristiansund BK0–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
12. 7. 26Rosenborg3–0Kristiansund BK
Eliteserien
29. 5. 26Valerenga3–1Kristiansund BK
Eliteserien
24. 5. 26Kristiansund BK1–2Viking
Eliteserien
20. 5. 26Lillestrom1–2Kristiansund BK
Eliteserien
16. 5. 26Molde1–0Kristiansund BK
Eliteserien
10. 5. 26Sandefjord2–0Kristiansund BK
Eliteserien
3. 5. 26Kristiansund BK1–1Ham-Kam
Eliteserien
26. 4. 26Aalesund1–1Kristiansund BK
Eliteserien
19. 4. 26Kristiansund BK2–0Fredrikstad
Eliteserien
11. 4. 26Tromso2–0Kristiansund BK
Eliteserien
6. 4. 26Kristiansund BK0–3Bodo/Glimt
Eliteserien
15. 3. 26Kristiansund BK3–2Brann
Eliteserien
24. 9. 25Tromso2–1Kristiansund BK
Norský pohár

Aktualizováno: 24. října 2026

Kristiansund BK: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • I. H. Aalbergzranění třísla

Kristiansund BK: místo v tabulce – Eliteserien

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
13Sandefjord236-6-1122:3024PRVPR
14Aalesund235-9-939:5124VPVPV
15Kristiansund BK235-4-1423:4719PPPPV
16Start234-4-1525:5416PPPVP

Kristiansund BK: statistiky sezóny (Eliteserien)

Vstřelené góly na zápas1,0
Obdržené góly na zápas2,0
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,6
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 2,4
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu7

Karty

Žluté karty49
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty1

Nejčastější formace

4-3-3 (9×) · 4-2-3-1 (7×) · 4-4-2 (5×)

Kristiansund BK: statistiky hráčů (Eliteserien)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. MunksgaardOBR1513170242007,15
L. AlvheimÚTO2217361104223306,94
H. BrusethÚTO2015510292506,94
D. UlvestadOBR2118120092206,89
D. TufekcicZÁL63122074206,84
W. IgorZÁL22180112106406,81
S. SvendsenZÁL86151163006,76
S. KilenZÁL16127122145206,71
P. MeligaÚTO92201062106,70
J. JúlíussonOBR2219030062406,69
Z. BytyqiÚTO53080251006,67
N. ØdegårdZÁL94580020306,66
Nikolai SkusethOBR3210000006,65
J. IsaksenZÁL19111601122306,54
A. RønningÚTO231000112211306,52
M. UbandomaÚTO1392611158306,45
H. MagnússonZÁL91620051106,43
A. BørsetOBR4590000106,43
G. ChristensenÚTO63220020006,42
F. FlexOBR1811050061306,26
M. WilliamsenOBR113580011006,20
T. SvendsenZÁL185111041006,18
S. SkeideZÁL156350121206,18
H. HaugenZÁL155950010106,11
M. ElviusOBR54500140106,04
J. KitolanoOBR41860000104,62

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Kristiansund BK: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Kristiansund BK: přestupy

Příchody

  • M. ElviusHvidovre · přestup1. 9. 26
  • E. IsufiLyn · hostování1. 9. 26
  • G. ChristensenHertha BSC · hostování27. 8. 26
  • J. KitolanoLillestrom · přestup24. 8. 26
  • Z. BytyqiCSKA Sofia · volný hráč10. 8. 26
  • S. SvendsenKonyaspor · volný hráč29. 7. 26
  • F. NyenetueRanheim · návrat z hostování30. 6. 26
  • I. JeličićNapredak · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • A. MunksgaardSonderjyske · přestup13. 8. 26
  • H. OpsahlTræff · hostování7. 8. 26
  • H. MagnussonVikingur Reykjavik · přestup6. 8. 26
  • N. ØdegårdMolde · přestup31. 7. 26
  • M. WeidelStjørdals-Blink · volný hráč31. 7. 26
  • F. HoelFollo · volný hráč28. 7. 26
  • M. IsahRAAL La Louvière · přestup26. 7. 26
  • S. RødFollo · hostování22. 7. 26

Kristiansund BK: základní údaje

ZeměNorsko
Založen2003
StadionNordmøre stadion
Kapacita4 444
Povrchumělá tráva
SoutěžEliteserien
Místo v tabulce15. · 19 bodů

Kristiansund BK: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Kristiansund BK?

Kristiansund BK hraje domácí zápasy na stadionu Nordmøre stadion (Kristiansund) s kapacitou 4 444 diváků.

Kolikátý je Kristiansund BK v tabulce?

Kristiansund BK je v soutěži Eliteserien na 15. místě s 19 body po 23 zápasech (5 výher, 4 remízy, 14 proher).

Kdy hraje Kristiansund BK příště?

Nejbližší zápas: Kristiansund BK – KFUM Oslo, ne 25. 10. · 17:00 (Eliteserien).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Kristiansund BK?

Poslední ligový zápas: Kristiansund BK 1–4 Aalesund (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Kristiansund BK?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je L. Alvheim, který dal 11 gólů.

Kristiansund BK: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Kristiansund BK (Norsko) ve všech soutěžích sezóny (Eliteserien, Norský pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Eliteserien jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.