Fotbal
Domů › Týmy › Fredrikstad
Fredrikstad

Fredrikstad: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Norsko · založen 1903 · Nye Fredrikstad Stadion

Fredrikstad: soutěže v sezóně 2026

Fredrikstad: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 19:15Molde–FredrikstadEliteserien · Vzájemné zápasy (H2H)
so 31. 10. · 16:00Fredrikstad–Rosenborg
Eliteserien · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 19:15Fredrikstad–Brann
Eliteserien
so 21. 11. · 16:00Ham-Kam–Fredrikstad
Eliteserien
ne 29. 11. · 14:30Fredrikstad–Aalesund
Eliteserien

Fredrikstad: poslední výsledky

Forma v lizePRRRP
17. 10. 26Viking3–2Fredrikstad
Eliteserien
11. 10. 26Fredrikstad1–1Tromso
Eliteserien
20. 9. 26Valerenga1–1Fredrikstad
Eliteserien
13. 9. 26Fredrikstad1–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
4. 9. 26Fredrikstad1–2Bodo/Glimt
Eliteserien
30. 8. 26Lillestrom1–4Fredrikstad
Eliteserien
16. 8. 26Fredrikstad1–0Kristiansund BK
Eliteserien
8. 8. 26Start0–1Fredrikstad
Eliteserien

Fredrikstad: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 19:15Molde–Fredrikstad
Eliteserien
so 31. 10. · 16:00Fredrikstad–Rosenborg
Eliteserien
ne 8. 11. · 19:15Fredrikstad–Brann
Eliteserien
so 21. 11. · 16:00Ham-Kam–Fredrikstad
Eliteserien
ne 29. 11. · 14:30Fredrikstad–Aalesund
Eliteserien
ne 6. 12. · 17:00KFUM Oslo–Fredrikstad
Eliteserien
ne 13. 12. · 17:00Fredrikstad–Molde
Eliteserien
Odehrané zápasy sezóny
17. 10. 26Viking3–2Fredrikstad
Eliteserien
11. 10. 26Fredrikstad1–1Tromso
Eliteserien
20. 9. 26Valerenga1–1Fredrikstad
Eliteserien
13. 9. 26Fredrikstad1–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
4. 9. 26Fredrikstad1–2Bodo/Glimt
Eliteserien
30. 8. 26Lillestrom1–4Fredrikstad
Eliteserien
16. 8. 26Fredrikstad1–0Kristiansund BK
Eliteserien
8. 8. 26Start0–1Fredrikstad
Eliteserien
1. 8. 26Fredrikstad1–0Sandefjord
Eliteserien
27. 7. 26Rosenborg4–0Fredrikstad
Eliteserien
17. 7. 26Bodo/Glimt1–0Fredrikstad
Eliteserien
11. 7. 26Fredrikstad0–2Lillestrom
Eliteserien
29. 5. 26Fredrikstad2–1Start
Eliteserien
25. 5. 26Sandefjord1–1Fredrikstad
Eliteserien
16. 5. 26Fredrikstad2–1Ham-Kam
Eliteserien
9. 5. 26Sarpsborg 08 FF2–1Fredrikstad
Eliteserien
2. 5. 26Brann3–1Fredrikstad
Eliteserien
25. 4. 26Fredrikstad1–2Viking
Eliteserien
19. 4. 26Kristiansund BK2–0Fredrikstad
Eliteserien
12. 4. 26Fredrikstad1–1Valerenga
Eliteserien
7. 4. 26Aalesund2–3Fredrikstad
Eliteserien
22. 3. 26Fredrikstad3–1KFUM Oslo
Eliteserien
19. 3. 26KFUM Oslo3–2Fredrikstad
Norský pohár
15. 3. 26Tromso4–0Fredrikstad
Eliteserien
8. 3. 26Fredrikstad2–1Sarpsborg 08 FF
Norský pohár
23. 9. 25Valerenga1–2Fredrikstad
Norský pohár

Aktualizováno: 24. října 2026

Fredrikstad: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • D. Eidabsence
  • S. Kvilezranění kolena
  • J. Nysveenzranění

Fredrikstad: místo v tabulce – Eliteserien

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
7Brann239-2-1240:3729PPVPP
8Valerenga248-5-1139:4629VVPRP
9Fredrikstad238-5-1028:3629PRRRP
10KFUM Oslo238-5-1028:3729RVVVP
11Sarpsborg 08 FF237-7-928:3428PVPRR

Fredrikstad: statistiky sezóny (Eliteserien)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,1
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty38
Žluté karty na zápas1,7
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-3 (12×) · 5-4-1 (6×) · 5-3-2 (2×)

Fredrikstad: statistiky hráčů (Eliteserien)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
F. HolméOBR21179631156307,22
R. SheinZÁL119662194107,16
S. Leach HolmZÁL19125813125107,09
D. EidOBR22195623128407,04
S. OwusuOBR137252052107,03
M. NilssonZÁL1610552172407,00
I. AmundsenOBR86270120016,97
G. WessehZÁL934822106006,94
O. ØhlenschlægerZÁL16129731159206,91
B. FiabemaÚTO53712092106,87
S. KvileOBR2370000106,75
J. Hummelvoll-NuñezÚTO1038811105106,70
B. ThoresenZÁL1679730175206,65
F. Yrga-AlemOBR176540030406,65
J. NorbyeOBR94890020106,61
U. FredriksenOBR20159110116106,59
J. NysveenOBR3430010006,47
H. SkogvoldÚTO231697023012006,45
S. SørløkkOBR17134001175106,40
L. WestÚTO52380052006,38
Eirik GranaasZÁL81041011306,36
A. AndresenOBR3360010006,35
O. Skari HansenZÁL1320000006,30
L. OwusuZÁL148410120106,20
S. RafnOBR169221152306,12
S. LaghzaouiZÁL1989601123005,87
F. Ghebreyohannes11140000005,78
J. JezierskiZÁL61690021005,41
K. OkpalekeOBR22000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Fredrikstad: soupiska

Brankáři

1Ø. ØvretveitNárodnostNorskoVěk31 letVýška193 cmHmotnost85 kg
25O. LangbråtenNárodnostNorskoVěk22 let
30J. TorkildsenNárodnostNorskoVěk22 let
77M. BørsheimNárodnostNorskoVěk20 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Fredrikstad: přestupy

Příchody

  • L. WestFC Copenhagen · přestup31. 8. 26
  • T. EngebakkenRaufoss · návrat z hostování27. 8. 26
  • B. FiabemaLech Poznan · přestup24. 8. 26
  • I. AmundsenMolde · přestup27. 7. 26
  • J. JezierskiSigma Olomouc · hostování22. 7. 26
  • J. NorbyeRB Leipzig · hostování30. 3. 26
  • C. PondyDauphine · přestup15. 3. 26
  • M. NilssonLandskrona BoIS · přestup5. 2. 26

Odchody

  • O. ØhlenschlægerSamsunspor · přestup23. 8. 26
  • J. NorbyeRB Leipzig · návrat z hostování18. 8. 26
  • A. AndresenHam-Kam · přestup5. 8. 26
  • R. SheinPortsmouth · přestup12. 7. 26
  • Eirik GranaasFC Porto · přestup30. 6. 26
  • Eirik GranaasGranaas Eirik · volný hráč29. 6. 26
  • P. MetcalfeHam-Kam · volný hráč3. 4. 26
  • E. SolbergRanheim · volný hráč16. 3. 26

Fredrikstad: základní údaje

ZeměNorsko
Založen1903
StadionNye Fredrikstad Stadion
Kapacita12 565
Povrchumělá tráva
SoutěžEliteserien
Místo v tabulce9. · 29 bodů

Fredrikstad: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Fredrikstad?

Fredrikstad hraje domácí zápasy na stadionu Nye Fredrikstad Stadion (Fredrikstad) s kapacitou 12 565 diváků.

Kolikátý je Fredrikstad v tabulce?

Fredrikstad je v soutěži Eliteserien na 9. místě s 29 body po 23 zápasech (8 výher, 5 remíz, 10 proher).

Kdy hraje Fredrikstad příště?

Nejbližší zápas: Molde – Fredrikstad, ne 25. 10. · 19:15 (Eliteserien).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Fredrikstad?

Poslední ligový zápas: Viking 3–2 Fredrikstad (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Fredrikstad?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je F. Holmé, který dal 3 góly.

Fredrikstad: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Fredrikstad (Norsko) ve všech soutěžích sezóny (Eliteserien, Norský pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Eliteserien jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.