Fotbal
Domů › Týmy › Real Sociedad II
Real Sociedad II

Real Sociedad II: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Španělsko · Instalaciones de Zubieta

Real Sociedad II: soutěže v sezóně 2026/27

Segunda División20. místo, 8 bodůPříště: Girona · so 31. 10. · 14:00
Premier League International CupGroup StagePříště: Nottingham Forest U21 · st 16. 12. · 20:00

Real Sociedad II: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 14:00Real Sociedad IITipGironaSegunda División · Vzájemné zápasy (H2H)
po 9. 11. · 20:30Sabadell–Real Sociedad II
Segunda División
so 14. 11. · 16:15Real Sociedad II–Sporting Gijon
Segunda División
ne 22. 11. · 17:00Real Sociedad II–Cadiz
Segunda División
ne 29. 11. · 17:00Valladolid–Real Sociedad II
Segunda División

Real Sociedad II: poslední výsledky

Forma v lizePPPPP
24. 10. 26Las Palmas1–0Real Sociedad IISegunda División
17. 10. 26Real Sociedad II2–4Almeria
Segunda División
10. 10. 26Celta de Vigo II4–1Real Sociedad II
Segunda División
4. 10. 26Real Sociedad II2–3Granada CF
Segunda División
30. 9. 26Leicester City U210–4Real Sociedad II
Premier League International Cup
26. 9. 26AD Ceuta FC3–1Real Sociedad II
Segunda División
19. 9. 26Real Sociedad II0–1Mallorca
Segunda División
15. 9. 26Aston Villa U215–1Real Sociedad II
Premier League International Cup

Real Sociedad II: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 14:00Real Sociedad IITipGirona
Segunda División
po 9. 11. · 20:30Sabadell–Real Sociedad II
Segunda División
so 14. 11. · 16:15Real Sociedad II–Sporting Gijon
Segunda División
ne 22. 11. · 17:00Real Sociedad II–Cadiz
Segunda División
ne 29. 11. · 17:00Valladolid–Real Sociedad II
Segunda División
ne 6. 12. · 17:00Real Sociedad II–Leganes
Segunda División
ne 13. 12. · 17:00Oviedo–Real Sociedad II
Segunda División
st 16. 12. · 20:00Nottingham Forest U21–Real Sociedad II
Premier League International Cup
ne 20. 12. · 17:00Real Sociedad II–Cordoba
Segunda División
ne 3. 1. · 17:00Eibar–Real Sociedad II
Segunda División
ne 10. 1. · 17:00Real Sociedad II–Eldense
Segunda División
ne 17. 1. · 17:00Granada CF–Real Sociedad II
Segunda División
ne 24. 1. · 17:00Real Sociedad II–Las Palmas
Segunda División
st 27. 1. · 20:00Fulham U21–Real Sociedad II
Premier League International Cup
ne 31. 1. · 17:00Girona–Real Sociedad II
Segunda División
ne 7. 2. · 17:00Real Sociedad II–FC Andorra
Segunda División
ne 14. 2. · 17:00Cadiz–Real Sociedad II
Segunda División
ne 21. 2. · 17:00Real Sociedad II–Valladolid
Segunda División
ne 28. 2. · 17:00Mallorca–Real Sociedad II
Segunda División
ne 7. 3. · 17:00Real Sociedad II–AD Ceuta FC
Segunda División
ne 14. 3. · 17:00Real Sociedad II–Eibar
Segunda División
ne 21. 3. · 17:00Almeria–Real Sociedad II
Segunda División
ne 28. 3. · 17:00Real Sociedad II–Burgos
Segunda División
ne 4. 4. · 17:00Real Sociedad II–Albacete
Segunda División
ne 11. 4. · 17:00Sporting Gijon–Real Sociedad II
Segunda División
ne 18. 4. · 17:00Tenerife–Real Sociedad II
Segunda División
ne 25. 4. · 17:00Real Sociedad II–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 2. 5. · 17:00Cordoba–Real Sociedad II
Segunda División
ne 9. 5. · 17:00Real Sociedad II–Oviedo
Segunda División
ne 16. 5. · 17:00Castellón–Real Sociedad II
Segunda División
ne 23. 5. · 17:00Eldense–Real Sociedad II
Segunda División
ne 30. 5. · 17:00Real Sociedad II–Sabadell
Segunda División
ne 6. 6. · 17:00Leganes–Real Sociedad II
Segunda División
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Las Palmas1–0Real Sociedad II
Segunda División
17. 10. 26Real Sociedad II2–4Almeria
Segunda División
10. 10. 26Celta de Vigo II4–1Real Sociedad II
Segunda División
4. 10. 26Real Sociedad II2–3Granada CF
Segunda División
30. 9. 26Leicester City U210–4Real Sociedad II
Premier League International Cup
26. 9. 26AD Ceuta FC3–1Real Sociedad II
Segunda División
19. 9. 26Real Sociedad II0–1Mallorca
Segunda División
15. 9. 26Aston Villa U215–1Real Sociedad II
Premier League International Cup
12. 9. 26FC Andorra1–3Real Sociedad II
Segunda División
5. 9. 26Real Sociedad II1–1Tenerife
Segunda División
31. 8. 26Burgos2–2Real Sociedad II
Segunda División
22. 8. 26Albacete1–2Real Sociedad II
Segunda División
14. 8. 26Real Sociedad II0–1Castellón
Segunda División

Aktualizováno: 26. října 2026

Real Sociedad II: místo v tabulce – Segunda División

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
18Cadiz112-4-514:1410VPPVR
19FC Andorra103-1-613:1710PVRVP
20Real Sociedad II112-2-714:228PPPPP
21AD Ceuta FC111-2-810:255PPPRV
22Albacete111-1-98:224VPPPP

Real Sociedad II: statistiky sezóny (Segunda División)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas2,0
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 2,0
Venku: vstřelené / obdržené1,5 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty30
Žluté karty na zápas2,7
Červené karty2

Nejčastější formace

4-2-3-1 (4×) · 4-3-3 (4×) · 4-4-2 (3×)

Real Sociedad II: statistiky hráčů (Segunda División)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Luken BeitiaOBR1900000007,30
Dani DíazZÁL1179614126106,92
Alex GarciaZÁL21120011006,91
Gorka CarreraÚTO968020103106,76
Jon BaldaOBR107481171406,74
Tomás CarbonellZÁL118060063206,74
Gorka GorosabelZÁL1177831107006,72
Jon EceizabarrenaZÁL91860231106,70
A. LebarbierZÁL84410021206,68
Lander AstiazaránZÁL1085521277206,67
K. KitaOBR108761052106,67
Arkaitz MariezkurrenaÚTO92942074216,60
I. CalderonOBR64830010106,54
Javier SoroetaÚTO81801063106,51
RupérezOBR64301151306,50
Ibai AguirreZÁL115660022206,46
Ekain OrobengoaÚTO2410010006,45
Iker RoperoOBR42850000006,38
Peru Larrañaga VázquezOBR1270000006,20
Jon GarroOBR85600042205,70
Unax AgoteOBR74150020305,65
Andrews AdjabengÚTO4510011005,16
J. OleagaZÁL2340000004,60
Sydney OsazuwaÚTO3850000004,43
A. UnaxOBR200000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Real Sociedad II: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Real Sociedad II: přestupy

Příchody

  • Sydney OsazuwaJong AZ · návrat z hostování29. 6. 26
  • A. ZangoAmorebieta · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • A. ZangoMirandes · volný hráč7. 7. 26
  • Xuban FernandezFernandez Xuban · volný hráč29. 6. 26
  • A. FernandorenaFernandorena Alex · volný hráč29. 6. 26
  • Sydney OsazuwaAZ Alkmaar · hostování1. 2. 26
  • Sydney OsazuwaJong AZ · hostování1. 2. 26

Real Sociedad II: základní údaje

ZeměŠpanělsko
StadionInstalaciones de Zubieta
Kapacita1 500
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce20. · 8 bodů

Real Sociedad II: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Real Sociedad II?

Real Sociedad II hraje domácí zápasy na stadionu Instalaciones de Zubieta (Donostia-San Sebastián) s kapacitou 1 500 diváků.

Kolikátý je Real Sociedad II v tabulce?

Real Sociedad II je v soutěži Segunda División na 20. místě s 8 body po 11 zápasech (2 výhry, 2 remízy, 7 proher).

Kdy hraje Real Sociedad II příště?

Nejbližší zápas: Real Sociedad II – Girona, so 31. 10. · 14:00 (Segunda División).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Real Sociedad II?

Poslední ligový zápas: Las Palmas 1–0 Real Sociedad II (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Real Sociedad II?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Gorka Gorosabel, který dal 3 góly.

Real Sociedad II: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Real Sociedad II (Španělsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Segunda División, Premier League International Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Segunda División najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.