Fotbal
Domů › Týmy › Celta de Vigo II
Celta de Vigo II

Celta de Vigo II: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Španělsko · založen 1923 · Campo de Fútbol Municipal de Barreiro

Celta de Vigo II: soutěže v sezóně 2026/27

Celta de Vigo II: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 18:30Celta de Vigo IITipCordobaSegunda División · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 14:00Burgos–Celta de Vigo II
Segunda División
po 16. 11. · 20:30Albacete–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 22. 11. · 17:00Celta de Vigo II–Valladolid
Segunda División
ne 29. 11. · 17:00Oviedo–Celta de Vigo II
Segunda División

Celta de Vigo II: poslední výsledky

Forma v lizePRVPR
24. 10. 26Girona5–1Celta de Vigo IISegunda División19. 10. 26Celta de Vigo II1–1TenerifeSegunda División
10. 10. 26Celta de Vigo II4–1Real Sociedad II
Segunda División
4. 10. 26Sporting Gijon3–2Celta de Vigo II
Segunda División
26. 9. 26Celta de Vigo II1–1Sabadell
Segunda División
20. 9. 26Almeria2–0Celta de Vigo II
Segunda División
14. 9. 26Celta de Vigo II0–4Eibar
Segunda División
5. 9. 26AD Ceuta FC0–2Celta de Vigo II
Segunda División

Celta de Vigo II: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 18:30Celta de Vigo IITipCordoba
Segunda División
so 7. 11. · 14:00Burgos–Celta de Vigo II
Segunda División
po 16. 11. · 20:30Albacete–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 22. 11. · 17:00Celta de Vigo II–Valladolid
Segunda División
ne 29. 11. · 17:00Oviedo–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 6. 12. · 17:00Celta de Vigo II–Mallorca
Segunda División
ne 13. 12. · 17:00Las Palmas–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 20. 12. · 17:00Celta de Vigo II–Eldense
Segunda División
ne 3. 1. · 17:00Leganes–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 10. 1. · 17:00Celta de Vigo II–Granada CF
Segunda División
ne 17. 1. · 17:00Eibar–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 24. 1. · 17:00Celta de Vigo II–Burgos
Segunda División
ne 31. 1. · 17:00Valladolid–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 7. 2. · 17:00Celta de Vigo II–Girona
Segunda División
ne 14. 2. · 17:00FC Andorra–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 21. 2. · 17:00Celta de Vigo II–Las Palmas
Segunda División
ne 28. 2. · 17:00Eldense–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 7. 3. · 17:00Celta de Vigo II–Oviedo
Segunda División
ne 14. 3. · 17:00Castellón–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 21. 3. · 17:00Sabadell–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 28. 3. · 17:00Celta de Vigo II–Sporting Gijon
Segunda División
ne 4. 4. · 17:00Cordoba–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 11. 4. · 17:00Celta de Vigo II–Cadiz
Segunda División
ne 18. 4. · 17:00Celta de Vigo II–Almeria
Segunda División
ne 25. 4. · 17:00Real Sociedad II–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 2. 5. · 17:00Celta de Vigo II–AD Ceuta FC
Segunda División
ne 9. 5. · 17:00Mallorca–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 16. 5. · 17:00Celta de Vigo II–Albacete
Segunda División
ne 23. 5. · 17:00Granada CF–Celta de Vigo II
Segunda División
ne 30. 5. · 17:00Celta de Vigo II–Leganes
Segunda División
ne 6. 6. · 17:00Tenerife–Celta de Vigo II
Segunda División
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Girona5–1Celta de Vigo II
Segunda División
19. 10. 26Celta de Vigo II1–1Tenerife
Segunda División
10. 10. 26Celta de Vigo II4–1Real Sociedad II
Segunda División
4. 10. 26Sporting Gijon3–2Celta de Vigo II
Segunda División
26. 9. 26Celta de Vigo II1–1Sabadell
Segunda División
20. 9. 26Almeria2–0Celta de Vigo II
Segunda División
14. 9. 26Celta de Vigo II0–4Eibar
Segunda División
5. 9. 26AD Ceuta FC0–2Celta de Vigo II
Segunda División
31. 8. 26Celta de Vigo II1–2Castellón
Segunda División
24. 8. 26Celta de Vigo II4–2FC Andorra
Segunda División
15. 8. 26Cadiz0–0Celta de Vigo II
Segunda División

Aktualizováno: 26. října 2026

Celta de Vigo II: místo v tabulce – Segunda División

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
14Las Palmas114-2-514:1914VPPRP
15Valladolid113-3-516:1612PPVRV
16Celta de Vigo II113-3-516:2112PRVPR
17Leganes113-3-57:1612RPPPP
18Cadiz112-4-514:1410VPPVR

Celta de Vigo II: statistiky sezóny (Segunda División)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,9
Doma: vstřelené / obdržené1,8 / 1,8
Venku: vstřelené / obdržené1,0 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty30
Žluté karty na zápas2,7
Červené karty2

Nejčastější formace

3-4-3 (8×) · 3-4-2-1 (3×)

Celta de Vigo II: statistiky hráčů (Segunda División)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Andrés AntañónZÁL31801022007,03
A. MarinÚTO1177061219007,02
O. MarcosZÁL11778311712306,95
A. KibetÚTO944021117006,89
Ángel ArcosÚTO1173910159006,83
Adrià CapdevilaZÁL118971042406,81
Joel LópezOBR117580121406,79
K. RibesOBR119220121406,74
B. SomuahÚTO62042042006,72
Vladimir SilvaÚTO3910021006,70
P. GavianZÁL95690111006,66
H. BurcioZÁL42880000006,65
H. CuencaZÁL83670173206,62
David SueiroZÁL180000006,60
G. MillerZÁL117270241206,54
A. RodriguezOBR86460132506,51
M. SobralOBR63030010006,42
J. Perez-LafuenteZÁL2170010006,35
Jan OliverasOBR61730000106,34
Alexis OlmedoOBR41690010206,34
P. MeixusOBR105400021126,32
S. M. NdiayeOBR41760000206,23
Stefan BajčetićZÁL1130000005,78
A. Davila OutereloÚTO3290010003,86

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Celta de Vigo II: soupiska

Brankáři

1Coke CarrilloNárodnostŠpanělskoVěk23 letVýška188 cmHmotnost76 kg
13Caio BaroneNárodnostBrazílieVěk19 letVýška196 cmHmotnost86 kg
25M. GonzalezVěk19 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Celta de Vigo II: přestupy

Příchody

  • Vladimir SilvaPacos Ferreira · hostování4. 8. 26

Odchody

  • Jorge SálamoUD Logroñés · volný hráč2. 7. 26
  • D. NoyaNoya Daniel · volný hráč1. 7. 26
  • I. ServerServer Izan · volný hráč29. 6. 26
  • M. PradoEstradense · volný hráč29. 6. 26

Celta de Vigo II: základní údaje

ZeměŠpanělsko
Založen1923
StadionCampo de Fútbol Municipal de Barreiro
Kapacita4 500
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce16. · 12 bodů

Celta de Vigo II: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Celta de Vigo II?

Celta de Vigo II hraje domácí zápasy na stadionu Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo) s kapacitou 4 500 diváků.

Kolikátý je Celta de Vigo II v tabulce?

Celta de Vigo II je v soutěži Segunda División na 16. místě se 12 body po 11 zápasech (3 výhry, 3 remízy, 5 proher).

Kdy hraje Celta de Vigo II příště?

Nejbližší zápas: Celta de Vigo II – Cordoba, so 31. 10. · 18:30 (Segunda División).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Celta de Vigo II?

Poslední ligový zápas: Girona 5–1 Celta de Vigo II (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Celta de Vigo II?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je A. Marin, který dal 6 gólů.

Celta de Vigo II: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Celta de Vigo II (Španělsko) ve všech soutěžích sezóny (Segunda División): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Segunda División jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.