ADO Den Haag – PEC Zwolle: bilance vzájemných zápasů
Statistika zahrnuje oficiální zápasy, přátelské zápasy se nezapočítávají.
ADO Den Haag – PEC Zwolle: příští zápas
ADO Den Haag – PEC Zwolle: co říkají vzájemné zápasy
Podle statistiky má navrch PEC Zwolle: 10 výher proti 7 a 2 remízy. Gólový průměr vzájemných zápasů je 3,3 na utkání. Obě strany skórovaly v 68 % případů, tři a více gólů padlo ve 63 % zápasů.
Poslední vzájemný zápas (17. 2. 23, Eerste Divisie) skončil takto: ADO Den Haag 3–1 PEC Zwolle. Příště se týmy potkají 1. listopadu 2026 v 12:15 (Eredivisie).
ADO Den Haag – PEC Zwolle: všechny vzájemné zápasy
Barva výsledku je z pohledu týmu ADO Den Haag.
ADO Den Haag – PEC Zwolle: výsledky podle soutěží
| Záp. | ADO Den Haag | Remízy | PEC Zwolle | |
|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 17 | 5 | 2 | 10 |
| Eerste Divisie | 2 | 2 | 0 | 0 |
Počty výher, remíz a proher; sloupce výher nesou názvy týmů.
ADO Den Haag – PEC Zwolle: domácí a venkovní zápasy
| Hřiště | Záp. | V | Remízy | P | Skóre |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 4 | 2 | 3 | 14:11 | |
| 10 | 7 | 0 | 3 | 25:13 |
Výsledky z pohledu domácího týmu v daných zápasech.
ADO Den Haag – PEC Zwolle: rekordy a série
ADO Den Haag
- Nejvyšší výhra22. 12. 17 · ADO Den Haag 4–0 PEC Zwolle
- Poslední výhra17. 2. 23 · ADO Den Haag 3–1 PEC Zwolle
- Nejdelší série bez porážky3
PEC Zwolle
- Nejvyšší výhra20. 10. 13 · PEC Zwolle 6–1 ADO Den Haag
- Poslední výhra23. 12. 20 · ADO Den Haag 0–2 PEC Zwolle
- Nejdelší série bez porážky5
ADO Den Haag – PEC Zwolle: aktuální forma
ADO Den Haag
PEC Zwolle
ADO Den Haag – PEC Zwolle: postavení v tabulce
Celá tabulka| # | Tým | Záp. | V-R-P | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 10 | 2-2-6 | 11:23 | 8 | |
| 17 | 10 | 1-3-6 | 13:23 | 6 |
ADO Den Haag – PEC Zwolle: časté otázky
Kdo vyhrál více vzájemných zápasů, ADO Den Haag, nebo PEC Zwolle?
Podle statistiky má navrch PEC Zwolle: 10 výher proti 7 a 2 remízy.
Jak skončil poslední vzájemný zápas týmů ADO Den Haag a PEC Zwolle?
Poslední vzájemný zápas (17. 2. 23, Eerste Divisie) skončil takto: ADO Den Haag 3–1 PEC Zwolle.
Kolik gólů padá v zápasech týmů ADO Den Haag a PEC Zwolle?
Gólový průměr vzájemných zápasů je 3,3 na utkání. Obě strany skórovaly v 68 % případů, tři a více gólů padlo ve 63 % zápasů.
Kdy hrají ADO Den Haag a PEC Zwolle příště?
Příští zápas: PEC Zwolle – ADO Den Haag, 1. listopadu 2026 v 12:15 (Eredivisie).
Vzájemné zápasy ADO Den Haag – PEC Zwolle
ADO Den Haag a PEC Zwolle ve vzájemných zápasech: bilance, góly, rekordy a série bez porážky, výsledky podle soutěží i aktuální forma obou týmů. Předpovědi soutěže Eredivisie jsou na stránce ligy, ostatní v sekci Předpovědi.