Excelsior – Fortuna Sittard: bilance vzájemných zápasů
Statistika zahrnuje oficiální zápasy, přátelské zápasy se nezapočítávají.
Excelsior – Fortuna Sittard: příští zápas
Excelsior – Fortuna Sittard: co říkají vzájemné zápasy
Podle statistiky má navrch Fortuna Sittard: 4 výhry proti 2 a 2 remízy. Gólový průměr vzájemných zápasů je 3,3 na utkání. Obě strany skórovaly ve 63 % případů, tři a více gólů padlo ve 63 % zápasů.
Poslední vzájemný zápas (20. 2. 26, Eredivisie) skončil takto: Fortuna Sittard 2–1 Excelsior. Příště se týmy potkají 25. října 2026 v 12:15 (Eredivisie).
Excelsior – Fortuna Sittard: všechny vzájemné zápasy
Barva výsledku je z pohledu týmu Excelsior.
Excelsior – Fortuna Sittard: výsledky podle soutěží
| Záp. | Excelsior | Remízy | Fortuna Sittard | |
|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 8 | 2 | 2 | 4 |
Počty výher, remíz a proher; sloupce výher nesou názvy týmů.
Excelsior – Fortuna Sittard: domácí a venkovní zápasy
| Hřiště | Záp. | V | Remízy | P | Skóre |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | |
| 4 | 4 | 0 | 0 | 12:4 |
Výsledky z pohledu domácího týmu v daných zápasech.
Excelsior – Fortuna Sittard: rekordy a série
Excelsior
- Nejvyšší výhra21. 5. 23 · Excelsior 3–0 Fortuna Sittard
- Poslední výhra19. 10. 25 · Excelsior 1–0 Fortuna Sittard
- Nejdelší série bez porážky2
Fortuna Sittard
- Nejvyšší výhra3. 3. 24 · Fortuna Sittard 5–2 Excelsior
- Poslední výhra20. 2. 26 · Fortuna Sittard 2–1 Excelsior
- Nejdelší série bez porážky3
Excelsior – Fortuna Sittard: aktuální forma
Excelsior
Fortuna Sittard
Excelsior – Fortuna Sittard: postavení v tabulce
Celá tabulka| # | Tým | Záp. | V-R-P | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 9 | 4-3-2 | 16:17 | 15 | |
| 12 | 9 | 3-2-4 | 16:18 | 11 |
Excelsior – Fortuna Sittard: časté otázky
Kdo vyhrál více vzájemných zápasů, Excelsior, nebo Fortuna Sittard?
Podle statistiky má navrch Fortuna Sittard: 4 výhry proti 2 a 2 remízy.
Jak skončil poslední vzájemný zápas týmů Excelsior a Fortuna Sittard?
Poslední vzájemný zápas (20. 2. 26, Eredivisie) skončil takto: Fortuna Sittard 2–1 Excelsior.
Kolik gólů padá v zápasech týmů Excelsior a Fortuna Sittard?
Gólový průměr vzájemných zápasů je 3,3 na utkání. Obě strany skórovaly ve 63 % případů, tři a více gólů padlo ve 63 % zápasů.
Kdy hrají Excelsior a Fortuna Sittard příště?
Příští zápas: Fortuna Sittard – Excelsior, 25. října 2026 v 12:15 (Eredivisie).
Vzájemné zápasy Excelsior – Fortuna Sittard
Excelsior a Fortuna Sittard ve vzájemných zápasech: bilance, góly, rekordy a série bez porážky, výsledky podle soutěží i aktuální forma obou týmů. Předpovědi soutěže Eredivisie jsou na stránce ligy, ostatní v sekci Předpovědi.