Fotbal
Domů › Týmy › Osasuna › Raul Moro
Raul Moro

Raul Moro: statistiky a kariéra hráče

Osasuna · útočník · Španělsko · 23 let

Kdo je Raul Moro

Raul Moro je útočník, země: Španělsko, věk 23 let; v sezóně 2026/27 obléká dres klubu Osasuna.

V sezóně 2026/27 má na kontě 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí.

Statistiky hráče Raul Moro v sezóně 2026/27

6Zápasy
0Góly
0Asistence
185Minuty
0Žluté karty
0Červené karty
6,6Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
La Liga6001850/06,6

Podrobné údaje hráče Raul Moro

2Střely
1Střely na branku
49Přihrávky
3Klíčové přihrávky
79 %Úspěšnost přihrávek
6/14Úspěšné driblinky / pokusy
7/23Vyhrané souboje / všechny
1Fauly na hráče
1Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

Raul Moro: časté otázky

Kolik gólů dal Raul Moro v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má Raul Moro 0 gólů a 0 asistencí ve 6 zápasech.

Za který klub hraje Raul Moro?

Raul Moro (útočník) hraje v sezóně 2026/27 za tým Osasuna. Národnost: Španělsko.

Kolik let je hráči Raul Moro?

Hráči Raul Moro je 23 let. Datum narození: 5. prosince 2002.

O hráči Raul Moro

Tady najdete čísla hráče Raul Moro (Španělsko): zápasy, góly, asistence a karty ze sezóny, dále kluby z kariéry, přestupy a získané trofeje. Hráč patří k týmu Osasuna.