Fotbal
Domů › Týmy › Atletico Goianiense › Léo Jacó
Léo Jacó

Léo Jacó: statistiky a kariéra hráče

Atletico Goianiense · útočník · Brazílie · 21 let

Kdo je Léo Jacó

Léo Jacó – útočník, národnost: Brazílie, je mu 21 let. V sezóně 2026/27 hraje za tým Atletico Goianiense.

V sezóně 2026/27 má na kontě 37 zápasů, 8 gólů a 0 asistencí (gól zhruba každých 75 minut).

Statistiky hráče Léo Jacó v sezóně 2026/27

37Zápasy
8Góly
0Asistence
601Minuty
5Žluté karty
0Červené karty
6,4Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Goiano - 1144003/0
Copa Do Brasil400690/06,4
Primeira Liga200180/06,6
Serie B17405142/06,3
Celkem37806015/06,4

Podrobné údaje hráče Léo Jacó

12Střely
7Střely na branku
85Přihrávky
4Klíčové přihrávky
70 %Úspěšnost přihrávek
3/6Úspěšné driblinky / pokusy
44/98Vyhrané souboje / všechny
2Odebrání míče
17Fauly na hráče
17Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

Léo Jacó: časté otázky

Kolik gólů dal Léo Jacó v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má Léo Jacó 8 gólů a 0 asistencí ve 37 zápasech.

Za který klub hraje Léo Jacó?

Léo Jacó (útočník) hraje v sezóně 2026/27 za tým Atletico Goianiense. Národnost: Brazílie.

Kolik let je hráči Léo Jacó?

Hráči Léo Jacó je 21 let. Datum narození: 6. dubna 2005.

O hráči Léo Jacó

Stránka hráče Léo Jacó (Brazílie) shrnuje statistiky sezóny, kariéru, přestupy a trofeje. Aktuálně hraje za tým Atletico Goianiense; přehled celého týmu je na jeho stránce.