Fotbal
Domů › Týmy › Gais › Jonas Lindberg
Jonas Lindberg

Jonas Lindberg: statistiky a kariéra hráče

Gais · záložník · Švédsko · 36 let

Kdo je Jonas Lindberg

Jonas Lindberg – záložník, národnost: Švédsko, je mu 36 let. V sezóně 2026 hraje za tým Gais.

V sezóně 2026 má na kontě 12 zápasů, 0 gólů a 1 asistence.

Statistiky hráče Jonas Lindberg v sezóně 2026

12Zápasy
0Góly
1Asistence
141Minuty
2Žluté karty
0Červené karty
6,7Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Allsvenskan12011412/06,7

Podrobné údaje hráče Jonas Lindberg

2Střely
1Střely na branku
129Přihrávky
5Klíčové přihrávky
81 %Úspěšnost přihrávek
0/2Úspěšné driblinky / pokusy
12/25Vyhrané souboje / všechny
5Odebrání míče
4Fauly na hráče
6Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026.

Jonas Lindberg: časté otázky

Kolik gólů dal Jonas Lindberg v sezóně 2026?

V sezóně 2026 má Jonas Lindberg 0 gólů a 1 asistence ve 12 zápasech.

Za který klub hraje Jonas Lindberg?

Jonas Lindberg (záložník) hraje v sezóně 2026 za tým Gais. Národnost: Švédsko.

Kolik let je hráči Jonas Lindberg?

Hráči Jonas Lindberg je 36 let. Datum narození: 24. března 1989.

O hráči Jonas Lindberg

Stránka hráče Jonas Lindberg (Švédsko) shrnuje statistiky sezóny, kariéru, přestupy a trofeje. Aktuálně hraje za tým Gais; přehled celého týmu je na jeho stránce.