Fotbal
Domů › Týmy › Real Betis › Dani Ceballos
Dani Ceballos

Dani Ceballos: statistiky a kariéra hráče

Real Betis · záložník · Španělsko · 29 let

Kdo je Dani Ceballos

Profil hráče Dani Ceballos: záložník, Španělsko, 29 let, klub Real Betis (sezóna 2026/27).

V sezóně 2026/27 má na kontě 7 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí.

Statistiky hráče Dani Ceballos v sezóně 2026/27

7Zápasy
0Góly
0Asistence
188Minuty
1Žluté karty
0Červené karty
6,8Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Liga mistrů UEFA200541/06,5
La Liga5001340/06,9
Celkem7001881/06,8

Podrobné údaje hráče Dani Ceballos

1Střely
116Přihrávky
2Klíčové přihrávky
93 %Úspěšnost přihrávek
5/7Úspěšné driblinky / pokusy
22/29Vyhrané souboje / všechny
7Odebrání míče
9Fauly na hráče
1Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

Dani Ceballos: časté otázky

Kolik gólů dal Dani Ceballos v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má Dani Ceballos 0 gólů a 0 asistencí ve 7 zápasech.

Za který klub hraje Dani Ceballos?

Dani Ceballos (záložník) hraje v sezóně 2026/27 za tým Real Betis. Národnost: Španělsko.

Kolik let je hráči Dani Ceballos?

Hráči Dani Ceballos je 29 let. Datum narození: 7. srpna 1996.

O hráči Dani Ceballos

Dani Ceballos (Španělsko) v přehledu: statistiky sezóny, podrobné údaje, kariéra, přestupy a trofeje. Další hráče klubu najdete na stránce týmu Real Betis.