Fotbal
Domů › Týmy › Utrecht › D. van den Berg
D. van den Berg

Davy van den Berg: statistiky a kariéra hráče

Utrecht · záložník · Nizozemsko · 25 let

Kdo je D. van den Berg

D. van den Berg je záložník, země: Nizozemsko, věk 25 let; v sezóně 2026/27 obléká dres klubu Utrecht.

V sezóně 2026/27 má na kontě 9 zápasů, 0 gólů a 2 asistence.

V předchozí sezóně 2025/26: 25 zápasů, 1 gól a 0 asistencí.

Poslední přestup: z klubu Luton do klubu Utrecht (29. června 2026).

Vítězství v soutěžích celkem: 1; nejčastěji U19 Divisie 1 (1×).

Statistiky hráče D. van den Berg v sezóně 2026/27

9Zápasy
0Góly
2Asistence
463Minuty
2Žluté karty
0Červené karty
6,7Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Eredivisie9024632/06,7

Podrobné údaje hráče D. van den Berg

5Střely
1Střely na branku
234Přihrávky
12Klíčové přihrávky
83 %Úspěšnost přihrávek
2/3Úspěšné driblinky / pokusy
23/44Vyhrané souboje / všechny
13Odebrání míče
5Fauly na hráče
7Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

Statistiky hráče D. van den Berg v sezóně 2025/26

25Zápasy
1Góly
0Asistence
848Minuty
6,7Hodnocení

Kariéra hráče D. van den Berg

KlubObdobí
Utrecht2020–dosud
PEC Zwolle2023–2024
Jong Utrecht2019

Jen kluby dospělých; mládežnické a rezervní týmy se nezobrazují.

Přestupy hráče D. van den Berg

DatumOdkud – kamPodmínky
29. června 2026Luton → Utrecht
1. února 2026Utrecht → LutonHostování
1. července 2025PEC Zwolle → Utrecht
4. srpna 2022Utrecht → PEC ZwolleNeuvedeno
1. července 2022Roda → Utrecht
31. ledna 2022Utrecht → RodaHostování
1. ledna 2019PSV U19 → Jong UtrechtNeuvedeno

Trofeje hráče D. van den Berg

Vítězství v soutěžích celkem: 1.

  • U19 Divisie 12017/20181×

Zranění a absence hráče D. van den Berg

DůvodOdDo
zranění kolena19. září 2025
absence5. dubna 20241. května 2024

D. van den Berg: časté otázky

Kolik gólů dal D. van den Berg v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má D. van den Berg 0 gólů a 2 asistence v 9 zápasech.

Za který klub hraje D. van den Berg?

D. van den Berg (záložník) hraje v sezóně 2026/27 za tým Utrecht. Národnost: Nizozemsko.

Kolik let je hráči D. van den Berg?

Hráči D. van den Berg je 25 let. Datum narození: 4. února 2000.

Jaký byl poslední přestup hráče D. van den Berg?

Z klubu Luton do klubu Utrecht, 29. června 2026.

Jaké trofeje má hráč D. van den Berg?

Vítězství v soutěžích celkem: 1; nejčastěji U19 Divisie 1 (1×).

O hráči D. van den Berg

Tady najdete čísla hráče D. van den Berg (Nizozemsko): zápasy, góly, asistence a karty ze sezóny, dále kluby z kariéry, přestupy a získané trofeje. Hráč patří k týmu Utrecht.