Fotbal
Domů › Týmy › Inter › Carlos Augusto
Carlos Augusto

Carlos Augusto: statistiky a kariéra hráče

Inter · obránce · Brazílie · 26 let

Kdo je Carlos Augusto

Profil hráče Carlos Augusto: obránce, Brazílie, 26 let, klub Inter (sezóna 2026/27).

V sezóně 2026/27 má na kontě 7 zápasů, 4 góly a 2 asistence (gól zhruba každých 110 minut). V reprezentaci: 2 zápasy a 0 gólů.

V předchozí sezóně 2025/26: 46 zápasů, 2 góly a 1 asistence.

Poslední přestup: z klubu Monza do klubu Inter (1. července 2024).

Vítězství v soutěžích celkem: 4; nejčastěji Paulista A1 (2×), Super Cup (1×).

Statistiky hráče Carlos Augusto v sezóně 2026/27

7Zápasy
4Góly
2Asistence
438Minuty
1Žluté karty
0Červené karty
7,5Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Serie A5222651/07,5
Liga mistrů UEFA2201730/07,6
Celkem7424381/07,5

Reprezentace

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
World Cup - Qualification South America2001631/06,3

Podrobné údaje hráče Carlos Augusto

5Střely
5Střely na branku
287Přihrávky
8Klíčové přihrávky
92 %Úspěšnost přihrávek
0/1Úspěšné driblinky / pokusy
20/35Vyhrané souboje / všechny
3Odebrání míče
1Fauly na hráče
4Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

Statistiky hráče Carlos Augusto v sezóně 2025/26

46Zápasy
2Góly
1Asistence
2537Minuty
6,9Hodnocení

Kariéra hráče Carlos Augusto

KlubObdobí
Inter2023–dosud
Monza2020–2022
Corinthians2018–2019

Jen kluby dospělých; mládežnické a rezervní týmy se nezobrazují.

Přestupy hráče Carlos Augusto

DatumOdkud – kamPodmínky
1. července 2024Monza → Inter€ 13,3M
15. srpna 2023Monza → InterHostování

Trofeje hráče Carlos Augusto

Vítězství v soutěžích celkem: 4.

  • Paulista A12019, 20182×
  • Super Cup20241×
  • Serie A2023/20241×

Zranění a absence hráče Carlos Augusto

DůvodOdDo
zranění lýtka20. února 20256. března 2025
zranění stehna27. listopadu 20245. prosince 2024
zranění stehna24. října 202418. listopadu 2024
zranění lýtka10. března 202427. března 2024

Carlos Augusto: časté otázky

Kolik gólů dal Carlos Augusto v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má Carlos Augusto 4 góly a 2 asistence ve 7 zápasech.

Za který klub hraje Carlos Augusto?

Carlos Augusto (obránce) hraje v sezóně 2026/27 za tým Inter. Národnost: Brazílie.

Kolik let je hráči Carlos Augusto?

Hráči Carlos Augusto je 26 let. Datum narození: 7. ledna 1999.

Jaký byl poslední přestup hráče Carlos Augusto?

Z klubu Monza do klubu Inter, 1. července 2024, € 13,3M.

Jaké trofeje má hráč Carlos Augusto?

Vítězství v soutěžích celkem: 4; nejčastěji Paulista A1 (2×), Super Cup (1×), Serie A (1×).

O hráči Carlos Augusto

Carlos Augusto (Brazílie) v přehledu: statistiky sezóny, podrobné údaje, kariéra, přestupy a trofeje. Další hráče klubu najdete na stránce týmu Inter.