Fotbal
Domů › Týmy › Academico Viseu › André Ceitil
André Ceitil

André Ceitil: statistiky a kariéra hráče

Academico Viseu · záložník · Portugalsko · 31 let

Kdo je André Ceitil

André Ceitil je záložník, země: Portugalsko, věk 31 let; v sezóně 2026/27 obléká dres klubu Academico Viseu.

V sezóně 2026/27 má na kontě 3 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí.

Statistiky hráče André Ceitil v sezóně 2026/27

3Zápasy
0Góly
0Asistence
137Minuty
2Žluté karty
0Červené karty
3,8Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Primeira Liga3001372/03,8

Podrobné údaje hráče André Ceitil

1Střely
1Střely na branku
58Přihrávky
87 %Úspěšnost přihrávek
5/12Vyhrané souboje / všechny
1Fauly na hráče
4Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

André Ceitil: časté otázky

Kolik gólů dal André Ceitil v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má André Ceitil 0 gólů a 0 asistencí ve 3 zápasech.

Za který klub hraje André Ceitil?

André Ceitil (záložník) hraje v sezóně 2026/27 za tým Academico Viseu. Národnost: Portugalsko.

Kolik let je hráči André Ceitil?

Hráči André Ceitil je 31 let. Datum narození: 11. března 1995.

O hráči André Ceitil

Tady najdete čísla hráče André Ceitil (Portugalsko): zápasy, góly, asistence a karty ze sezóny, dále kluby z kariéry, přestupy a získané trofeje. Hráč patří k týmu Academico Viseu.