Fotbal
🔍
Domů › Sabah FA
Sabah FA

Sabah FA

Azerbaijan · UEFA Champions League
Založeno0
StadionBank Respublika Arena
Kapacita13.000
TrenérGomez Fernandez

ℹ️ O týmu

2026
Sezóna

Sabah FA v posledních pěti zápasech prochází kolísavým obdobím, kde se střídají prohry a výhry ve vzoru L‑W‑L‑W‑L. Tato sekvence naznačuje, že tým nedokáže udržet stabilní výkonnost a často reaguje na neúspěch okamžitým vítězstvím, avšak následně ztrácí impuls. Nedostatek konkrétních údajů o postavení v tabulce ztěžuje posoudit, jaký dopad má tato proměnlivá forma na jejich šance v soutěži. Pokud se klub dokáže vymanit z tohoto střídavého rytmu, může se posunout výše, ale prozatím zůstává v nejistém prostoru mezi výhrami a prohrami.

🏟️ Informace o týmu

Založeno0
ZeměAzerbaijan
LigaUEFA Champions League
StadionBank Respublika Arena
Kapacita13.000
TrenérGomez Fernandez

👥 Soupiska (26)

Brankáři
Obránci
Záložníci
Útočníci
Ostatní

⚽ Sabah FA — Nadcházející zápasy

Viking – Sabah FA 04. lis 20:00
Sabah FA – Barcelona 25. lis 17:45
Villarreal – Sabah FA 08. pro 17:45
Sabah FA – Napoli 20. led 17:45
Arsenal – Sabah FA 27. led 20:00

📅 Sabah FA — Nejnovější výsledky

Sabah FA – Borussia Dortmund 1–2
Sabah FA – Slavia Praha 2–0
Manchester United – Sabah FA 4–0
Sabah FA – Hapoel Beer Sheva 5–2
Hapoel Beer Sheva – Sabah FA 2–1
Sabah FA – Aarhus 4–0
Aarhus – Sabah FA 2–1
KuPS – Sabah FA 0–2
Sabah FA – KuPS 1–0
The New Saints – Sabah FA 1–2
Sabah FA – The New Saints 2–0