Marseille – Sturm Graz: bilance vzájemných zápasů
Statistika zahrnuje oficiální zápasy, přátelské zápasy se nezapočítávají.
Marseille – Sturm Graz: co říkají vzájemné zápasy
Ve vzájemných zápasech vede Sturm Graz: 1 výhra proti 0 a 0 remíz. V průměru padá 1,0 gólu na zápas, oba týmy skórovaly v 0 % zápasů a více než 2,5 gólu padlo v 0 % případů.
Poslední vzájemný zápas (22. 10. 26, Evropská liga UEFA) skončil takto: Sturm Graz 1–0 Marseille.
Marseille – Sturm Graz: všechny vzájemné zápasy
Barva výsledku je z pohledu týmu Marseille.
Marseille – Sturm Graz: výsledky podle soutěží
| Záp. | Marseille | Remízy | Sturm Graz | |
|---|---|---|---|---|
| Evropská liga UEFA | 1 | 0 | 0 | 1 |
Počty výher, remíz a proher; sloupce výher nesou názvy týmů.
Marseille – Sturm Graz: domácí a venkovní zápasy
| Hřiště | Záp. | V | Remízy | P | Skóre |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 |
Výsledky z pohledu domácího týmu v daných zápasech.
Marseille – Sturm Graz: rekordy a série
Marseille
- Nejvyšší výhrabez výhry
- Poslední výhrabez výhry
- Nejdelší série bez porážky0
Sturm Graz
- Nejvyšší výhra22. 10. 26 · Sturm Graz 1–0 Marseille
- Poslední výhra22. 10. 26 · Sturm Graz 1–0 Marseille
- Nejdelší série bez porážky1
Marseille – Sturm Graz: aktuální forma
Marseille
Sturm Graz
Marseille – Sturm Graz: časté otázky
Kdo vyhrál více vzájemných zápasů, Marseille, nebo Sturm Graz?
Ve vzájemných zápasech vede Sturm Graz: 1 výhra proti 0 a 0 remíz.
Jak skončil poslední vzájemný zápas týmů Marseille a Sturm Graz?
Poslední vzájemný zápas (22. 10. 26, Evropská liga UEFA) skončil takto: Sturm Graz 1–0 Marseille.
Kolik gólů padá v zápasech týmů Marseille a Sturm Graz?
V průměru padá 1,0 gólu na zápas, oba týmy skórovaly v 0 % zápasů a více než 2,5 gólu padlo v 0 % případů.
Vzájemné zápasy Marseille – Sturm Graz
Přehled vzájemných zápasů týmů Marseille a Sturm Graz: bilance výher, remíz a proher, góly, výsledky podle soutěží a rekordy. Aktuální formu a postavení v tabulce najdete níže, předpovědi na zápasy soutěže soutěže na stránce ligy a všechny předpovědi v sekci Předpovědi.