Fotbal
Domů › Předpovědi › Le Havre – Marseille: H2H

Le Havre – Marseille: vzájemné zápasy (H2H)

Bilance, góly, výsledky a rekordy

Le Havre – Marseille: bilance vzájemných zápasů

Le Havre
007
Marseille
Le Havre: výhryRemízyMarseille: výhry
Odehrané zápasy7
Góly (celkem)6 : 23
Gólů na zápas4,1
Oba týmy skórovaly71 %
Více než 2,5 gólu86 %
Le Havre: čisté konto0 %
Marseille: čisté konto29 %

Statistika zahrnuje oficiální zápasy, přátelské zápasy se nezapočítávají.

Le Havre – Marseille: příští zápas

Le Havre – Marseille: co říkají vzájemné zápasy

Podle statistiky má navrch Marseille: 7 výher proti 0 a 0 remíz. Gólový průměr vzájemných zápasů je 4,1 na utkání. Obě strany skórovaly v 71 % případů, tři a více gólů padlo ve 86 % zápasů.

Poslední vzájemný zápas (10. 5. 26, Ligue 1) skončil takto: Le Havre 0–1 Marseille. Příště se týmy potkají 25. října 2026 v 17:15 (Ligue 1).

Le Havre – Marseille: všechny vzájemné zápasy

10. 5. 26Le Havre0–1MarseilleLigue 1 · 2025 · poločas 0–0
18. 10. 25Marseille6–2Le HavreLigue 1 · 2025 · poločas 1–1
10. 5. 25Le Havre1–3MarseilleLigue 1 · 2024 · poločas 0–0
5. 1. 25Marseille5–1Le HavreLigue 1 · 2024 · poločas 3–0
19. 5. 24Le Havre1–2MarseilleLigue 1 · 2023 · poločas 0–0
8. 10. 23Marseille3–0Le HavreLigue 1 · 2023 · poločas 2–0
22. 1. 12Marseille3–1Le HavreFrancouzský pohár · 2011 · poločas 0–1

Barva výsledku je z pohledu týmu Le Havre.

Le Havre – Marseille: výsledky podle soutěží

Záp.Le HavreRemízyMarseille
Ligue 16006
Francouzský pohár1001

Počty výher, remíz a proher; sloupce výher nesou názvy týmů.

Le Havre – Marseille: domácí a venkovní zápasy

HřištěZáp.VRemízyPSkóre
Doma: Le Havre30032:6
Doma: Marseille440017:4

Výsledky z pohledu domácího týmu v daných zápasech.

Le Havre – Marseille: rekordy a série

Le Havre

  • Nejvyšší výhrabez výhry
  • Poslední výhrabez výhry
  • Nejdelší série bez porážky0

Marseille

  • Nejvyšší výhra18. 10. 25 · Marseille 6–2 Le Havre
  • Poslední výhra10. 5. 26 · Le Havre 0–1 Marseille
  • Nejdelší série bez porážky7

Le Havre – Marseille: aktuální forma

Le Havre

PPPRP
18. 10.Le Havre1–3Auxerre
10. 10.Lille1–0Le Havre
19. 9.Toulouse3–2Le Havre
12. 9.Le Havre0–0Angers
5. 9.Le Havre1–2Stade Brestois 29

Marseille

PVPVP
22. 10.Sturm Graz1–0Marseille
18. 10.Angers2–5Marseille
15. 10.Marseille0–1Olympiakos Piraeus
11. 10.Estac Troyes0–2Marseille
20. 9.Marseille1–2Paris Saint Germain

Le Havre – Marseille: postavení v tabulce

Celá tabulka
#TýmZáp.V-R-PSkóreB
10Marseille73-0-414:109
18Le Havre70-2-55:112

Le Havre – Marseille: časté otázky

Kdo vyhrál více vzájemných zápasů, Le Havre, nebo Marseille?

Podle statistiky má navrch Marseille: 7 výher proti 0 a 0 remíz.

Jak skončil poslední vzájemný zápas týmů Le Havre a Marseille?

Poslední vzájemný zápas (10. 5. 26, Ligue 1) skončil takto: Le Havre 0–1 Marseille.

Kolik gólů padá v zápasech týmů Le Havre a Marseille?

Gólový průměr vzájemných zápasů je 4,1 na utkání. Obě strany skórovaly v 71 % případů, tři a více gólů padlo ve 86 % zápasů.

Kdy hrají Le Havre a Marseille příště?

Příští zápas: Marseille – Le Havre, 25. října 2026 v 17:15 (Ligue 1).

Vzájemné zápasy Le Havre – Marseille

Le Havre a Marseille ve vzájemných zápasech: bilance, góly, rekordy a série bez porážky, výsledky podle soutěží i aktuální forma obou týmů. Předpovědi soutěže Ligue 1 jsou na stránce ligy, ostatní v sekci Předpovědi.