Fotbal
Domů › Předpovědi › Estoril – FC Porto: H2H

Estoril – FC Porto: vzájemné zápasy (H2H)

Bilance, góly, výsledky a rekordy

Estoril – FC Porto: bilance vzájemných zápasů

Estoril
4317
FC Porto
Estoril: výhryRemízyFC Porto: výhry
Odehrané zápasy24
Góly (celkem)21 : 52
Gólů na zápas3,0
Oba týmy skórovaly50 %
Více než 2,5 gólu63 %
Estoril: čisté konto13 %
FC Porto: čisté konto38 %

Statistika zahrnuje oficiální zápasy, přátelské zápasy se nezapočítávají.

Estoril – FC Porto: příští zápas

so 31. 10. · 21:30FC Porto–Estoril
Primeira Liga

Estoril – FC Porto: co říkají vzájemné zápasy

Z dosavadních setkání vychází lépe FC Porto (17 výher oproti 4; 3 remízy). Zápasy těchto týmů přinášejí průměrně 3,0 gólu; oba týmy se prosadily v 50 % utkání a více než 2,5 gólu padlo v 63 % z nich.

Poslední vzájemný zápas (12. 4. 26, Primeira Liga) skončil takto: Estoril 1–3 FC Porto. Příště se týmy potkají 31. října 2026 v 21:30 (Primeira Liga).

Estoril – FC Porto: všechny vzájemné zápasy

12. 4. 26Estoril1–3FC PortoPrimeira Liga · 2025 · poločas 0–2
30. 11. 25FC Porto1–0EstorilPrimeira Liga · 2025 · poločas 1–0
30. 3. 25Estoril1–2FC PortoPrimeira Liga · 2024 · poločas 1–1
3. 11. 24FC Porto4–0EstorilPrimeira Liga · 2024 · poločas 2–0
30. 3. 24Estoril1–0FC PortoPrimeira Liga · 2023 · poločas 0–0
9. 1. 24Estoril0–4FC PortoPortugalský pohár · 2023 · poločas 0–2
6. 12. 23Estoril3–1FC PortoTaça da Liga · 2023 · poločas 1–1
3. 11. 23FC Porto0–1EstorilPrimeira Liga · 2023 · poločas 0–0
10. 3. 23FC Porto3–2EstorilPrimeira Liga · 2022 · poločas 2–1
17. 9. 22Estoril1–1FC PortoPrimeira Liga · 2022 · poločas 1–0
14. 5. 22FC Porto2–0EstorilPrimeira Liga · 2021 · poločas 0–0
8. 1. 22Estoril2–3FC PortoPrimeira Liga · 2021 · poločas 2–0
21. 2. 18Estoril1–3FC PortoPrimeira Liga · 2017 · poločas 1–0
9. 8. 17FC Porto4–0EstorilPrimeira Liga · 2017 · poločas 1–0
28. 1. 17Estoril1–2FC PortoPrimeira Liga · 2016 · poločas 0–0
20. 8. 16FC Porto1–0EstorilPrimeira Liga · 2016 · poločas 0–0
30. 1. 16Estoril1–3FC PortoPrimeira Liga · 2015 · poločas 1–2
29. 8. 15FC Porto2–0EstorilPrimeira Liga · 2015 · poločas 1–0
6. 4. 15FC Porto5–0EstorilPrimeira Liga · 2014 · poločas 2–0
9. 11. 14Estoril2–2FC PortoPrimeira Liga · 2014 · poločas 1–1
23. 2. 14FC Porto0–1EstorilPrimeira Liga · 2013 · poločas 0–0
22. 9. 13Estoril2–2FC PortoPrimeira Liga · 2013 · poločas 1–1
8. 3. 13FC Porto2–0EstorilPrimeira Liga · 2012 · poločas 2–0
28. 10. 12Estoril1–2FC PortoPrimeira Liga · 2012 · poločas 1–0

Barva výsledku je z pohledu týmu Estoril.

Estoril – FC Porto: výsledky podle soutěží

Záp.EstorilRemízyFC Porto
Primeira Liga223316
Portugalský pohár1001
Taça da Liga1100

Počty výher, remíz a proher; sloupce výher nesou názvy týmů.

Estoril – FC Porto: domácí a venkovní zápasy

HřištěZáp.VRemízyPSkóre
Doma: Estoril1323817:28
Doma: FC Porto1190224:4

Výsledky z pohledu domácího týmu v daných zápasech.

Estoril – FC Porto: rekordy a série

Estoril

  • Nejvyšší výhra6. 12. 23 · Estoril 3–1 FC Porto
  • Poslední výhra30. 3. 24 · Estoril 1–0 FC Porto
  • Nejdelší série bez porážky3

FC Porto

  • Nejvyšší výhra6. 4. 15 · FC Porto 5–0 Estoril
  • Poslední výhra12. 4. 26 · Estoril 1–3 FC Porto
  • Nejdelší série bez porážky12

Estoril – FC Porto: aktuální forma

Estoril

PPPRP
10. 10.Academico Viseu2–1Estoril
20. 9.Estoril1–2Casa Pia
14. 9.SC Braga1–0Estoril
7. 9.Estoril0–0Arouca
31. 8.Benfica2–1Estoril

FC Porto

VPPVV
24. 10.GIL Vicente0–1FC Porto
20. 10.FC Porto0–1PSV Eindhoven
14. 10.Real Betis3–2FC Porto
10. 10.Maritimo1–2FC Porto
20. 9.FC Porto3–1Benfica

Estoril – FC Porto: postavení v tabulce

Celá tabulka
#TýmZáp.V-R-PSkóreB
1FC Porto99-0-021:427
18Estoril80-2-64:122

Estoril – FC Porto: časté otázky

Kdo vyhrál více vzájemných zápasů, Estoril, nebo FC Porto?

Z dosavadních setkání vychází lépe FC Porto (17 výher oproti 4; 3 remízy).

Jak skončil poslední vzájemný zápas týmů Estoril a FC Porto?

Poslední vzájemný zápas (12. 4. 26, Primeira Liga) skončil takto: Estoril 1–3 FC Porto.

Kolik gólů padá v zápasech týmů Estoril a FC Porto?

Zápasy těchto týmů přinášejí průměrně 3,0 gólu; oba týmy se prosadily v 50 % utkání a více než 2,5 gólu padlo v 63 % z nich.

Kdy hrají Estoril a FC Porto příště?

Příští zápas: FC Porto – Estoril, 31. října 2026 v 21:30 (Primeira Liga).

Vzájemné zápasy Estoril – FC Porto

Tady jsou všechna setkání týmů Estoril a FC Porto: kdo kolikrát vyhrál, kolik padlo gólů, jak to dopadá v jednotlivých soutěžích a doma či venku. Tipy na zápasy soutěže Primeira Liga najdete na stránce ligy, další v sekci Předpovědi.